Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bau-Therm Plusz Kft. -ről...

Bau-Therm Plusz Kft. -ről vélemények? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Miskolcon van a telephelyük állítólag,éppen most vágták át egy ismerősömet.Telefonon elérni nem lehet őket.Járják az országot,pénzt szednek be és eltűnnek.
2011. okt. 15. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Valami okonkrétumot adj, hogy mi kellene?

Létezni létezik, még. Ez év május 30.-án alakult.

Cégjegyzésre jogosult:

Horváth Norbert (an.: Tilly Éva Annamária)

3526 Miskolc , Eperjesi u 2/B/B. 2. em. 2.

vezető tisztségviselő (ügyvezető)

( Nyilvános adatok!!)


"Járják az országot,pénzt szednek be és eltűnnek."

Necces, nehogy hamis legyen a cím! Módjával használd a megadott adatokat!

Ezek szerint még mindíg megy az előleg biznisz a tőkehiányos cégeknél!

2011. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én például teljesen más adatokat találtam meg erről a Norbertről,sőt még a cím is másként volt bejegyezve.Én csak annyit akartam megtudni,hogy mást is átvágtak-e.....
2011. okt. 23. 13:53
 3/14 anonim válasza:
Jelentem, itt Pécsett garázdálkodnak. Minket is átvertek, de szerencsére a két "szakit" már nem engedtük be ablakot szigetelni. A Kft ügyvezetője pedig nem elérhető. Máshol is olvastam róla, sajnos megfizettük a tanulópénzt. Pár éve hasonló módon szigeteltek nálunk, de akkor nem volt gond. Naívan azt hittük, hogy most is így lesz.
2011. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Dunaújváros,Várpalota is. Terjeszkednek... És ha jól tudom feketelistások is.
2011. nov. 22. 16:13
 5/14 anonim válasza:
Hozzánk pontosan érkezetek ahogy igérték, a szigetelésekre vállalt dolgokat maradéktalanul elvégezték. Amikor először kerestem őket nekem sem vették fel, de kb. egy 30percen belül a Horváth Norbert visszahívott. Egy elégedett ügyfél
2011. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Tőlem épp az imént mentek el.Pécsi vagyok..

2 nagyon ellenszenves, elég arrogáns suhanc próbált meg rábeszélni, hogy újítassam fel a nyílászáróimat meg a szigeteléseket.Önkormányzati pályázat útján nyert lehetőség, nekem csak egy részét kell fizetnem, akár 3 részletben is, de hogy azonnal kell a válasz mert lekések mindenről; csak 4-5 hely van már...Ezt a telefon számot adták: 30-200 36 24

Remélem senki nem dől be ennek!

2012. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 domonkos zsolt válasza:
Nálam tavaly ősszel jártak, hogy van egy lehetőség az ablakok szigetelésére ill. felújítására. Egy ablakomnál el is magyarázta mit csinálnak, majd elolvastam a szerződést. Mivel ablakcserére nem volt pénzem ez a megoldás szimpatikusnak tűnt anyagi szempontból is. Be is fizettem a kért foglalót és megkötöttük a szerződést.Idén február közepén telefonon meg is kerestek hogy jönnének a munkát elvégezni. Pár napja ki is jött 3 szerelője a cégnek és elvégezték a szerződésben vállalt munkát maradéktalanul. Az összeg amit kifizettem szerintem nagyjából reális az elvégzett munkára. Felháborítónak tartom hogy egyes emberek ilyen költségekért csodát várnak, én teljesen elégedett vagyok az elvégzett munkával és köszönettel tartozom mert rengeteget javítottak az ablakaim állapotán. köszönettel Pécsről!
2012. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
engem két szimpatikus munkatársuk keresett meg kaposvári otthonomban, a megrendelés óta többször is beszéltem telefonon a kft-vel. a napokban rendbe is tették az ablakaimat és minden rendben zajlott...
2012. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Dr. Szabó Kálmánné válasza:
Kecskeméten kerestek fel engem azzal a lehetőséggel, hogy felújítják a meglévő régi ablakokat. Szerettem volna megtartani az ablakaimat, ezért megrendeltem és befizettem a foglalót amit kértek. Később többször is kerestek a kivitelezés időpontjával kapcsolatban és elvégezték a felújítást. Minden rendben zajlott és elégedett vagyok az elvégzett munkával.
2012. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én Miskolci vagyok én is megrendeltem egyik üzletkötőjüknél a szigetelést. ki is fizettem az előleget. attól féltem hogy , átvertek ezért először telefonon kerestem meg a céget, majd a szerződésen feltüntetett címen felkerestem személyesen az irodájukat. jelentem működő cégről van szó, teljesen hivatalosan működnek. nem rég megcsinálták nálam a szerelést és mindennel elégedett vagyok.
2012. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!