Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Divat még a himzett terítő?...

Divat még a himzett terítő? Érdemes bedolgozásként ezzel foglalkozni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 14:16
 1/4 anonim válasza:
48%
A fiataloknál szerintem nem annyira divat, de a lakás berendezésétől is függ. Ha pl. valaki modern stílusú bútorokat vesz, nem igazán illik hozzá. Én is fiatal vagyok most rendezzük be párommal az új lakásunkat, és a berendezéstől nagyon elütne egy hímzett terítő. Anyukámnál és mamámnál jól néz ki, de én nem hiszem, hogy kiraknám.
2011. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 asmosys ***** válasza:

Nem nagy befektetés, megér egy próbát. Viheted viszonteladókhoz, piacokra, árulhatod a neten az egész világnak, stb

Mi tart vissza?

2011. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A bedolgozás "kemény meló". Ezerszer visszadobják egy-egy "kevésbé sikerült" öltés miatt, a sok bontás nyomán az anyag ritkássá válik, ezek után jön a kártérítés. És a "norma" is elég magas ahhoz, hogy egyáltalán a befektetett munka megtérüljön.

Ezek az elkészített darabok általában külföldre mennek, tehát ezért van az, hogy magasak a minőségi követelmények. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem vagy képes rá, hiszen nem tudom, mennyire vagy járatos a kézimunkázásban.


Van ismerősöm, aki otthon, nyugdíj-kiegészítésként, egyedi megrendelésre varr. Nem hajtja a határidő, csak olyan ütemben és olyankor dolgozik, amikor úgy érzi, ezért nem kapkod, amit csinál azt jószerivel a saját örömére teszi, mellesleg pénzt is kap érte.

2011. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg! A fiatalok nagy %-a nem kedveli a hímzett cuccokat.
2011. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!