Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lakásfelújításhoz érdemes...

Lakásfelújításhoz érdemes fogadni lakberendezőt?

Figyelt kérdés
Kb 50 nm-es a lakás, a konyhát, fürdőszobát, burkolatokat kellene újítani, ha belefér, akkor egy falat bontani plusz ablakokat cserélni. Erre van 2 millió forintunk. Kijön belőle ennyi minden?
2009. máj. 4. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyitek van, akkor szerintem sporold meg a lakberendezőt. Gondold végig, hogy lenne a legjobb nektek, mire van szükségetek. Inkább gondolkodj, rajzolj egy hónapig és utána kezdjetek bele. (Csak egy konyha gépekkel 1 millió körül van, az ablakok legalább 3-400 ezer)
2009. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huh, én azt hittem, a konyha max 600-ból kijön.
2009. máj. 4. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjts lakberendezési újságokat, s ami tetszik, másoljátok ki. Régebbieket 100 ft-ért vehetsz piacon+könyvtár.
2009. máj. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ha bővebben- akár priviben leírod az elképzeléseidet és kapok egy alaprajzot, akkor szívesen segítek az ötleteimmel Nektek. 2M nem kevés, ennyiből sok mindent meg lehet csinálni ügyesen, kreatívan, ennél kevesebből is gazdálkodtunk már 50 nm-nél nagyobb nagyfelújításnál is.


Kérdésedre a válasz- az én tapasztalataim szerint- az, hogy akkor és attól érdemes segítséget kérni, aki a kasszátokra is figyel, egy tapasztalt segítő sokat tud spórolni az ötleteivel, beszerzési források ismeretével.:)

Sok sikert, és mégegyszer: nem, nem kevés az a 2M HUF 50 nm-re, bőven beleférhet minden.

2009. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lakberendezőt azt meg lehet sporolni ha van izlésed ,kreativításod.

Nézz utána interneten meg újságokban hogy neked melyik konyha tetszik elöször tervezd meg hogy milyen legyen a lakás mekkora fürdőkád illik a lakásba stb...

tána ha eltervezted mit hova akkor názz utána hogy melyik illik a lakásba pl fürdőkádból és hogy mennyibe kerül .

Ha minden stimmel vegyétek meg a butorokat és kiegésztőket, gépeket.

2009. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!