Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valakinek ilyen IKEA...

Van valakinek ilyen IKEA kanapéja? Melyik mintát válasszam? Link. Lent.

Figyelt kérdés

A falunk vaj színű a szőnyegpadló tejeskávé szinű. Viszont szeretném ha olyanok válaszolnának elsősorban aki ismeri a két szint vagy az egyiket. A kék nem pizsamás vagy kopott a szin és a rózsás nem nagyis?

[link]

első: Abin kék

második: Byvik többszinü


2011. nov. 12. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj de nagyon ronda mind kettő. De lakberendezőnek tanulok illetve ettől eltekintve is szépérzékemre hivatkozva mondom hogy a Svanby bézs vagy az Idemo világosbarna nagyon jól mutatna. Passzol a falhoz és a szőnyeghez, és a barna most nagyon nagy divat lett. A bézs pedig nagyon otthonos és meleg, kényelmes és hangulatos szín
2011. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

A kettő közül szerintem inkább a rózsás. Ha fiatalos, modern körülötte a szoba, akkor nagyon jól nézhet ki. A kék a vaj- és tejeskávé szín mellett kopottas, nyomasztó lenne szerintem.

Amúgy nincs ilyen kanapém, mert szerintem borzalmas rajta ülni, túl puha. De hát ízlések és pofonok :D

2011. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem haragszom! :)

Mi a véleményetek a hovby lila mintáról? Mondjuk ilyen a kanapé a fotel [link] blekinge fehér benne egy hovby lila párnával [link] ? Akár a kanapéra két blekinge fehér párna?

2011. nov. 12. 23:23
 4/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek:


Nekem is az a barna tetszett elöször de élőben nem ilyen szép a színe. A bézs pedig, koszos fehér ebben az esetben sajnos.:(

2011. nov. 12. 23:26
 5/5 anonim válasza:
100%

Attól függ, hogy neked milyen az ízlésed.

Abban az esetben, ha ebbe a környezetbe bele raksz egy barna kanapét akkor unalmassá teszed az egész szobát.

Amennyiben mégis ezt a megoldást választod, akkor a kanapé mögötti vagy melletti falat tapétázd. Olyan tapétát vállassz ami nem egyszínű...

* nagyobb felület esetén érdemes elgondolkozni az asszimetrikus tapétán

* kicsi belmagassághoz hosszanti csíkozású tapétát javasolnám

*stb...


Úgy veszem ki a preferált huzatokból, hogy nem szereted az egyhangú dolgokat.


Az első és a második kanapé is jól tud kinézni, ha a környezete jól van kialakítva. Abin kéket nem javasolnám, mert egy ilyen fehér-kék csíkos nem annyira illik egy barnás környezetbe.

A kettő közül így inkább a virágos. De ismétlem, hogy neked kell hogy tetszen! Attól még, hogy vki azt mondja, hogy az ronda/most nem ez a divat... Az ilyen kijelentések miatt van a végén csalódott megrendelő ebben a szakmában.

2011. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!