Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Most készülünk a párommal...

Most készülünk a párommal közös házba költözni, milyen hálószobát javasoltok?

Figyelt kérdés

igazábol színek,bútorok érdekelnének. mi 3 megoldásra gondoltunk,1. a felnöttes,bör butorok,vagy egyszerű szinek.

2. egy max 2 szinnel megoldanánk mindent. pl lila-fehér.

3. szines minden:D párnák,szönyegek,fal,különbözö mintákkal.

22/L Szerintetek?


2011. nov. 20. 14:54
 1/5 anonim válasza:

Nálunk a fal 2 színű Kb derékmagasságig alul dulux mélykarmazsin (crimson) színnel festettünk, felül ilyesmivel: Natural Saffron ( [link] És ilyen bordűrt használtunk: [link]

Itt a 564808 számút (bocs, nem tudtam közvetlenül belinkelni). Plafon fehér. Egyszerű fenyőbútorok (komód, polc, ágy) pirosas, narancssárgás szőnyeg, ágytakaró. Szerintem nagyon frankó lett, a színek nagyon passzolnak és meleg hangulata van.

Ha esetleg bordűrös megoldás mellett döntötök, akkor érdemes előbb a bordűrt kiválasztani, és ahhoz a festéket, mert fordítva sokkal nehezebb.

Szerintem az is jól nézhet ki, mikor csak az egyik falra, vagy egyik falrészletre raknak tapétát, és a többi falat hozzá illőre festik le.

De hát ízlések dolgában lehet hogy különbözünk. Csak leírtam nálunk mi van, és hogy szerintem jó is.

Sok sikert a választáshoz, biztosan jó lesz.

2011. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztem 3as. egyes azért nem mert nem vagytok ti olyan felnőttek, hogy annyira olyan bútoraitok legyenek. sztem


vess össze mindent:

legyen benne egy bőr ülőgarnitúra, egyszínű bútorok, a fal mintás (pl falmatrica) válassz ki az összeillő színt. pl szőnyeg kék, függöny c.sárga, párnák mintásak és több színűek egyben, terítő pl megint sárga, képek a falra piros, kaspók n.sárga színűek.

2011. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a szoba két oldalán van csak fal, + 1 teljes oldal ablak, + 1 teljes oldal beépített szekrény.

A fal sötétbordó, a szekrény, és a plafon fehér.

Fenyő színű bútoraink vannak.

A szoba parkettás, bordó szőnyeget vettem.

Az ágyneműnk ált. narancsos árnyalatú vagy tiszta fehér. Szerintem nagyon jól néz ki!

25/L

2011. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Személyiségtől függ ki milyen hálószobába érzi jól magát. Én biztos, valami fiatalosat, vidámat, de egyben elegánsat választanék, ahol jól érzitek magatokat.

Itt találsz öteleteket dekorlásra, két színből való megoldásokra:

[link]

2011. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Chiky ***** válasza:
A mi hálószobánk. 3 fala egyszínű Platinum bodza (bézs féle) és a franciaágyunk feletti fal Platinum buzogány (barna). A Buzogányon pedig sablonozással csináltam a bodza színnel némi díszítést a falra. Nem nagy felületen, éppen ízlésesen...még a páromnak is tetszik. A szobában zöldes, sárgás kiegészítők vannak, az ágytakaró, a párnák, a függöny stb. Nagyon kellemes összhang van a szobába. Sok siker a munkához! :)
2011. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!