Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen szobát javasoltok?

Milyen szobát javasoltok?

Figyelt kérdés

A szüleimmel most szeretnénk felújítani a szobámat milyen falszínt,bútorokat javasoltok?(ha lehet képpel együtt).A szobám nagyon kicsi(230x310)ezért trükkösen kellene megoldani.

Létszíves segítsetek.


2010. jan. 23. 10:57
 1/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem leírni h én 16 éves fiú vok
2010. jan. 23. 10:58
 2/4 anonim válasza:
50%
tükör még ha fiú vagy
2010. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
48%

Ha van ablakod,akkor én egy jóóó nagy függönyt javasolnék.Optimálisan nagyítja a szobát.

Szín,szín...melyiket szereted a legjobban?Ha megvan a fal színe,akkor nagyon szépen hozzá lehet válogatni a bútorokat.A klasszikus fehér fal mondjuk mindig beválik,mert minden más szín illik hozzá.Nagyítás szempontjából jó ha van tükör.A tükrös bútorok is nagyobb hatást keltenek.

Szerintem nagyon jó színkombináció a Fehér-Fekete-Ezüst.Fehér fal(tapéta)ezüst mintával,és fekete bútorok.

Sajnos csak ennyit tudok segíteni,bútorért el kell menni egy bútoroshoz,de ne ilyen nagy központba,Euro center,Arena pláza stb.,mert ott semmi sincs.A legjobb bútorok mindig a kicsi bútorosoknál vannak,tudod,dohos bútorszag,falépcső,minden egymás fején-hátán...

2010. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én 16 éves lányomnak is ekkora a szobája. Fotelágya van. Viszont a bútorok legyenek alacsonyak pl: komód, kis szekrények, ha van tv-d azt meg a falra szerelném, az egyik sarokba meg raknák egy számítógépasztalt ami íróasztalnak is használható. Vagy az is mególdás, hogy kihúzható heverő áthidaló szekrénnyel.
2010. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!