Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lemez kád v akril?

Lemez kád v akril?

Figyelt kérdés
Szrintetek lakotelepi kád cseréje esetén melyik fajta lenne jó?
2011. dec. 4. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Határozottan lemez!


Az akril-lal az a baj, hogy két fajta van belőle:

Az olcsó, és a drága.


Az olcsó egy idő után szintén drága lesz, mert lehet kicserélni. Eltörik, megreped, karcolódik, stb...

Ami vele jár, újbóli vízszerelőmunka, kőműves munka, stb...


A lemezzel normális használat mellett nem lesz semmi baj.

2011. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

néztünk lemez kádat az obiba de én vékonynak találtam.2.3mm

2011. dec. 4. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem cserélném inkább felújjitanám a régit az még mindig kibir30-évet mint a mai gagyik. Én is nézegettem már hogy a régit kidobom de olyan ócska minőségeket láttam hogy inkább a régit fogom felujjitani.Igazad van a nagyon vékony a lemezkád a müanyagban meg nem bizok.
2011. dec. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a felujjítással kapcsolatosan is sok rosszat olvastam h sokba kerül és nem tartós.hiába gletteltük ki és festettük le sajnos pár hónap után ujra felvált.igazi panelban lévő vas kádat nem is láttam még neten sem.csak ezt a lemez kádat
2011. dec. 5. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok a fiamék 10 éve újjitatták fel szakemberrel mert különleges szint akartak és tökéletes azóta is.
2011. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
attól is függ, mekkora helyed és pénzed van. Mi a legkisebbet vettük meg, abból akril volt csak, a Ravak Avocado modellje.
2011. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kádfelújításhoz legjobb (ha házilag csinálod) a kétkomponensű autózománc (fényező összekeveri palackban és van rá pár órád, hogy felhasználd). Előtte jól alá kell dolgozni (tehát alaposan megcsiszolni a régi felületet). Sokkal tartósabb mint a kádfestékek! Saját tapasztalat!


Üdv

2011. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen pont igy csináltuk kétkomponensű cuccal,de sajna feljött pedig elötte le lett csiszolva is.mindegy már igazábol megrendeltük a hiperszuper lemez kádat.köszi a válaszokat
2011. dec. 7. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!