Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szeretnék egyedi karácsonyfát...

Szeretnék egyedi karácsonyfát készíteni. Dísz ötletek?

Figyelt kérdés
Vettem ugyan pár kék és ezüst díszt, de a többit magam szeretném elkészíteni. Tudtok valami kreatív díszt ajánlani? /kék-ezüst dominancia/
2011. dec. 11. 12:15
 1/7 anonim válasza:

IKEA-ban nagyon sokat találhatsz..

vegyél kék és ezüst világítóst vagy csak az egyik színű ezüst vagy kék csúcsdíszt

a fa alá szórj kék-ezüst csillámport és a Tescoban is sok mindent megtalálhatsz esetleg egy nagy levél ami kék színű vagy ezüst sok minden van

2011. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, ÉN szeretném készíteni. Nem boltban vett dolgokat szeretnék..
2011. dec. 11. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, mutatni tudnék párat, de elmondani sokkal nehezebb. Nézz körül az interneten, vannak ilyen barkácsolós weblapok, ahol fényképekkel van leírás, hogy hogy lehet. Vagy ha bemész egy könyvesboltba vagy barkácsboltba, vannak ilyen füzetek, amikben szintén találsz leírásokat (bár ezek a füzetek szerintem aránytalanul drágák, és nem is mindegyik jó).
2011. dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

itt nézz szét, talán megtetszik valami :)

2011. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én masnikat készítenék,szép anyagú szalagokból:)Mindenhová+vennék gyöngyöket kék,ezüst színekben,különböző méretekben és abból csinálnék fűzést!


Ezüst papírból angyalkákat,v bármi mást ollóval kivágva,festve stb:)

2011. dec. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A klasszikus, és viszonylag olcsó: héjas dió, mandula, esetleg alma (ping-pong labda) alufóliába csomagolása.

Több rét hajtott alufólianégyzetből legyezők hajtogatása.

Régi, mindenféle színű díszgömbök négyzetesre vágott kék fóliába csomagolása úgy, hogy fönn meghagyod a csomagolópapír túlnyúló részeit, amikor megkötöd a madzaggal, amivel föl tudod akasztani.

Gyúrsz pici alu golyókat, és fölfűzöd girlandnak.

Ha ez az irány tetszik, szólj, ötletelek még.

Ha nem, akkor nem fárasztalak. :)

Jó munkát!

2011. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már nem aktuális, de ha bekukkantasz ide, jövőre még megcsinálhatod:


-A kiégett villanykörtékre üvegmatrica festékkel remekül lehet festeni, ragasztasz rá akasztót és van újrahasznosított díszed (persze csak a régi fajta jó)


-Lehet hobbiboltokban kapni olyan szétszedhető műanyag gömböt. Tehetsz bele például olyan vízben megduzzadó drazsét, az is van mindenféle színben, összegyűrmölészett fonalakat, szárított virágszirmot, vagy ami az adott színhez/stílushoz passzol


-Nagyon jól tud kinézni az is,. ha a fa origami hajtogatásokkal van tele, ma már nagyon szép papírokat lehet kapni


-Átlátszó fonalgombolyag, karácsonyfadísznek is klassz lehet: http://www.youtube.com/watch?v=wbriKuYG3eo&feature=relmfu


Ezek persze más alkalommal is jó díszek lehetnek.

2012. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!