Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jó állapotú, díszes mintázatú...

Jó állapotú, díszes mintázatú metlakink vált feleslegessé, kb.5-700 darab. Több helyen láttam hírdetést, de irányárat sehol. Négyzetméterre, darabszámra nézik? Kb.50 évesek

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
elkell hogy keseritselek !! Senkinek nem fog kelleni !! jobb ha kidobod , mert én kb két éve árulom szüleim kányha maradványait és senkinek nem kell !! sajnos mára ezek már értékvesztet áruk !!!
2009. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az a metlakink?
2009. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Remélem az előző válaszoló csak poénkodott hogy nemtudja mi az a metlaki!

(padlóburkoló kőlapok)

Szerintem tedd fel a tesz-veszre, képpel együtt, és adj meg egy fix árat amiért odaadnád az egészet úgy ahogy van!Sosem lehet tudni kinek hiányzik pont olyan!Én házvezetőként dolgozom, és a ház ahová járok, régi stílusúra lett direkt építve.A tulaj bejárta Tolnát-Baranyát, mire régi metlakikat talált nagy mennyiségben!!Most divat a retró, bizti elkel!

2009. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!