Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet eladni komplett...

Hol lehet eladni komplett koloniál bútort, teljes szobaberendezést? Van benne antik darab is, ksi9 lakásba sajnos nem férek el vele.

Figyelt kérdés
Eseteleg raktárba tegyem? De olyan hol van?
2011. máj. 29. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
jofogas.hu, expressz.hu, vatera, tesz-vesz.
2011. máj. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
google "raktár", ott válogathatsz az ajánrlatok között. Közben felteheted valamelyik oldalra, de elég kicsi az esély rá, hogy elviszi valaki, max. ha nagyon olcsón adod (értsd 5-10 ezer), mert a koloniál ma már nem divat.
2011. máj. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez butaság!!! :O

Rengeteg informálódás, mielőtt belefogsz...

Tömeggyártmány, vagy kisiparosi munka, mert ha tömeggyártmány, akkor pl egy komódot jó ha 10-15-ért megvesznek, de ha ellenkzőleg, akkor hajrá, nekem volt egy étkezőasztalöm 2 fotellel+4székkel, eredeti kisiparos munka, és 150.000-ajánlottak érte, most pedig hirdetem a többit ehhez képest olcsón (kétszemélyes ágy, dohányzóasztal, ruhásszekrény, komód, 2 fotel, íróasztal, szék) össz 200000.-ért, és eddig semmi, ki kell várni :)

Sok sikert, és remélem azóta nem herdáltad el. Idő kérdése, és lesz rá kereslet.

2012. jan. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 qborka ***** válasza:
Sikerült eladni? Én is szeretnék végre megszabadulni tőlük.
2019. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!