Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehet eltüntetni a...

Hogyan lehet eltüntetni a cigiszagot?

Figyelt kérdés
Van egy ház, amit meg szeretnék venni, de a tulaj erős dohányos. Mindenhol áll a füst. Egy festéssel biztos nem tűnik el ez az iszonyatos szag. Mit lehet tenni? Van megoldás?
2009. máj. 20. 00:58
 1/6 anonim válasza:
100%
sok szellőztetés + illatosító gyertyák, illetve van elég sok erre kitalált termék.. azok használnak. ha meg régota nem volt kifestve és már a falak is sárgák érdemes ujrafesteni.
2009. máj. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van bent fa pl. lambéria, azt teljesen le kell szedni, mert magába szívja. A festés a falakat helyrehozza, ha parkettás akkor csiszolás újralakkozás, ha padlószőnyeg, akkor szigorúan felszedni. Persze alapos fertőtlenítő takarítás. Bár nekem nem lenne kedvem megvenni egy ilyen házat, de ez egyéni vélemény.
2009. máj. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a füstölők elnyomják a szagot, de ez sajnos csak átmeneti megoldás
2009. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. azt hiszem más ház után kell akkor néznem:( kár!
2009. máj. 20. 23:15
 5/6 anonim válasza:
100%

Megoldások:

-Sok illatgyertya.

-Ventilátoros szellőztetés.

-Illatosított festék.

-Permetező flakonból illataroma szórása.

-Brise illatosító.

-Porszívó a levegőben.*

-Szobanövények.

Ezek kombinálciója segíthet a levegő szagtartalmán.

Ne váltsatok házat!


* A füstös levegőt kiszívni a házból.

2009. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, már nem aktuális, de nekem is van vele gondom, és találtam megoldást, leírom, hogy mások is okuljanak.


Legyen szó a cigaretta, a fokhagyma, a hal és egyéb intenzív szagokról, a szagos helyiségbe egy csészényi ecetet kell elhelyezni, az pár óra leforgása alatt közömbösíti a kellemetlen illatanyagokat. És szőnyegtisztításhoz is jó, ami szintén beszívja a cigiszagot, de az ecet segít rajta. Ezzel le is lehet törölni a bútorokat.

2010. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!