Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mániákus vagyok? Minden féle...

Mániákus vagyok? Minden féle szőrös meg színes szőnyeget vennék a szobámba.

Figyelt kérdés
Vettünk egy zöld rongyszőnyeget már vagy 1 éve a Jisk-be. Ez csak ilyen hirtelen megvétel volt, mert nem számítottam rá, hogy lesz, és arra sem, hogy meg is tetszik :) Tudtuk, hogy ott nagyon olcsó, ezért visszamentünk kb 2 hónap múlva, még egyért, hátha van valami szép színű. Hát bizony volt :) Meg kellett venni, annyira tetszett (ez piros színű). Aztán vásárolgattunk anyukámmal az Aldiban, és egy gyönyörű színű kék csíkos ugyan ilyen rongyszőnyeget láttam meg. Mondtam anyunak, hogy ez nekem kell, ha te nem is, én megveszem magamnak. Mondta, hogy megveszi karácsonyra, de aztán meg kell lepődnöm. :D De tényleg, annyira gyönyörű színe van. Imádom *_* Na aztán a nagynénémnek felmentem a szobájába, és megláttam, egy nagyon aranyos szőrös piros szőnyeget. Megőrültem érte. Tescoban vette, és még a mai napig van. Gondolkodok rajta, hogy megvegyem-e saját pénzemből, de aztán nagyon sok lenne már ez így. Anya ugyan úgy a tescoban kinézett egy kör alakú nagyon virító erős zöld szőnyeget. ÉÉÉÉs azt meg úúgy elcsórnám tőle :D De nem akarom, mert direkt az öcsémnek vette játszós szőnyegnek. Normális ez? Nektek volt már ilyen, hogy egy dologból, ennyit akartatok venni? Ha igen, mi volt az? Szerintem elég durva már. Ez vásárlás mánia?

2012. jan. 3. 20:33
 1/3 A kérdező kommentje:
lemaradt: 14/L
2012. jan. 3. 20:34
 2/3 anonim válasza:
Hát, ez aranyos :) Sok embernek vannak ilyen dolgai, de legtöbben ruhákat, cipőket, akármiket vásárolnak halomra. Csak a tárgy szokatlan egy kicsit. Gyűjtöd a szőnyegeket és kész:D Én növényekkel tömöm tele a házat, ez van :)
2012. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából a ruhákkal is agyonvásárolgatnám magam, de abból soha nem találok normálisat :D
2012. jan. 3. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!