Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek a lépcső legfelső...

Szerintetek a lépcső legfelső fokára biztonságos vagy veszélyes szőnyeget tenni? Ha az ajtó egy lépésre van a lépcsőfoktól?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, mielőtt beszélek a szomszédommal
2011. aug. 31. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem veszélyes, mert azon igen könnyen Aladdinná változhat pl egy gyerek vagy egy idős néni, ha megcsúszik. (Magyarul a szőnyegen fog lerepülni a lépcső aljáig.)
2011. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztonságos!
2011. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tennék.

De mi is a helyzet a szomszéddal? Ő tett szőnyeget oda?

2011. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
igen veszélyes
2011. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Egyetértek, ne akarj senkit se Aladdinná változtatni!

Veszélyes, és könnyedén Magdi Anyus szindróma léphet fel az időseknél!

2011. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

:)

A szomszéd tette oda sajnos, és nem teszik el onnan (amúgy nagyon jó a viszonyunk, nem is szeretnénk konfliktust), így aztán nem tudom, mit mondjak nekik, hogy tegyék el. feljebb húzták, de ott már szinte az ajtó van, de még így is sokszor rácsúszik a lépcsőfokra.

Szerintem is veszélyes, ezért kérdeztem

2011. aug. 31. 13:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a viszony, meg lehet mondani, hogy ti nem szeretnétek, mert veszélyes.

Ha nem használ, néhány nap múlva saaaaaajnos el fogják lopni a szőnyeget. :) Fogod, bedobod a kukába, mikor senki nem látja. Aztán sajnálkozol, hogy micsodaaaa embereke vannak manapság.

2011. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal mennék oda, hogy itt a szőnyeg, az előbb csúsztam el rajta, jobb, ha nincs a lépcső tetején. Még ők fognak bocsánatért esedezni, és a probléma is meg van oldva.
2011. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes az nem is kicsit. Egyik ismerősöm is tett egy szőnyeget a lépcsőre, és hát keményen borultam vele szerencsére megúsztam kisebb zúzódásokkal. Csak akkor lenne ez biztonságos ha a szőnyeg oda van rögzítve pl csavarozva szögelve, tehát atom biztosnak kell lennie.
2011. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Veszélyes,én igy zakóztam olyat,hogy mentünk a balasetire.
2011. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!