Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Létezik magánszemélyeknek...

Létezik magánszemélyeknek nyílászárókra támogatás?

Figyelt kérdés
Apukám kért meg, hogy keresgéljek a neten, mert szeretnénk a házunk ablakait kicserélni. Létezik erre támogatás? Én nem találtam rá.
2012. jan. 17. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Pályázatfigyelő oldalakat nézz rendszeresen. Szokott lenni időnként lehetőség támogatás igénylésére, viszont általában feltételekhez kötött. Most nyáron például olyan volt, hogy energetikai felújításra lehetett igényelni ha jól emlékszem, 80% vissza nem térítendő támogatást, az volt a feltétel, hogy a ház legalább két kategóriát ugorjon.

Valószínűnek tartom, hacsak nem történik valami tragédia, hogy tavasszal-nyáron szintén lesz hasonló lehetőség, szóval ha nem sürgős, akkor várjatok és figyeljetek.

2012. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, figyelni fogom!
2012. jan. 17. 19:28
 3/3 anonim válasza:
ez a támogatás engem is érdekelne.már hetek óta bújom a netet,de még nem találtam.neked sikerült?
2013. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!