Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A férjem külfödön dolgozik,...

Csanádiné kérdése:

A férjem külfödön dolgozik, itthon nincs bejelentve mivel magán úton ment ki. És ilyenkor ugyan úgy jár a lakásfenntartási és a gyermekvédelmi támogatás vagy be kell szólni az önkormányzathoz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértője a témának, de szerintem ha itthon nem fizet adót, járulékokat, akkor támogatásra sem jogosult.

De ne legyen igazam. Járjatok utána! Legbiztosabb, ha közvetlenül az önkormányzathoz fordultok.

Én munkanélküli vagyok az egyetem óta. És mivel nincs munkaviszonyom, ezért egy fillér támogatást sem kaphatok az államtól.

(És még mielőtt valaki beszólna, nem, nem vagyok bölcsész vagy ilyesmi. Állítólag nagyon is keresett szakmám van, amiből mindenhol azt hallom, hogy egyre nagyobb a hiány. Csak amíg nincs X év munkatapasztalatom, addig szóba sem állnak velem szinte sehol. Szó szerint.)

2011. nov. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod,de épp az lenne a lényeg hogy az önkormányzathoz ne keljen bemenni :)
2011. nov. 25. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!