Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Téli időszakban ki tudják...

Téli időszakban ki tudják cserélni nálam a radiátort?

Figyelt kérdés
Fűtésszezon van,tudom,de most tudunk felújítani és a fürdőszobai radiátor helyére szeretnék törölközőszárítósat tetetni.Ez ilyenkor kivitelezhető valahogy?
2012. jan. 26. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
természetesen, lezárják az adott helységben a csöveket és kicserélik a radiátort.
2012. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem is most csináltasd mert ha nyáron,nem biztos hogy olyan idő pontot kapsz ami neked is jó mert majdnem mindenki nyáron akarja ha nincs probléma akkor radiátoronként kb 30 perc
2012. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de sztem nem lehet lezárni,régi építésű ház,stb.,sztem olyan tekerő sincs rajta mint pár helyen amilyet láttam h elzárhassák.
2012. jan. 26. 13:52
 4/8 gomzoli ***** válasza:
Ezt majd a szerelő eldönti, hogy lehet-e. Egyébként biztos, hogy el lehet zárni.
2012. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet. Nincs évszakhoz kötve.

Én ugyan ősszel cseréltem egy radiátort. Nem vagyok fűtésszerelő, így gyakorlat nélkül pár órás művelet volt. Nálunk sem lehet egyenként kizárni a radiátorokat, így leürítettem az egész rendszert, aztán visszatöltöttem.

Szóval ha most csináljátok, legfeljebb annyi hátrány lesz belőle, hogy pár óráig nem lesz fűtés. De azt talán egyszer ki lehet bírni.

2012. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De tömbházban lakunk ez se gond?köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. jan. 27. 09:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Elvileg ott is le lehet üríteni a rendszert.

Gyakorlatilag ez csak annyiból problémásabb, hogy vajon megtehetitek-e hogy az egész ház fűtés nélkül maradjon pár órára. Én első körben a közös képviselőt kérdezném meg erről.

2012. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
marad nyárra,addig ott kihagyjuk a csempézést...
2012. jan. 29. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!