Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel lehetne eltakarni a...

Mivel lehetne eltakarni a radiátort? Milyen diszitéssel, vagy hogyan?

Figyelt kérdés
Régi panelban lakunk, tehát olyan is a radiátor...Az ablakunkon bambuszroló van. Szeretném, valami dekorációval eltüntetni a radiátort. Mivel lehetne? Milyen diszitéssel, vagy hogyan?
2010. jan. 8. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
A radiátort le is cserélheted. Ha letakarod akkor töredékére csökken a fűtési teljesítménye.
2010. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Letakarhatod vékony faráccsal, pl. ún. apácaráccsal. Asztalossal tudod elkészíttetni:)
2010. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam elsősorban valami dekorációra, mert anyagilag nem állunk úgy, hogy lecseréljük sajnos. És igen, ezen is gondolkodtam, hogy konkrétan ilyen eltakarásos módszer sem jó, mert igy is sarkos a nagyszoba, nincs szomszéd és csak az az egy radiátor fütti a szobát.

Mindenesetre köszönöm.

2010. jan. 8. 21:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Festesd le,akkor nem lesz csúnya.Ha letakarod,akkor sok hőt elveszítesz.
2010. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hm...Apácarács. Erre nem is gondoltam. Köszi. Tesóm asztalos. :)
2010. jan. 8. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, a Deco-n láttam az apácarácsos megoldást, nagyon mutatós volt! Ráadásul a színekben így is válogathatsz, a ritkás farács pedig nem fog le annyi hőt.
2010. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a tetején is apácarács van arra pakolhatsz is valami szép párologtatót.
2010. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha a sarkosnak arra gondolsz hogy penész, akkor nehogy párologtass lehet,hogy jobb lenne kicsit gyűjteni egy hosszabb radiátorra henco csövel könnyen kivitelezhető és a csappal kisebbre veheted hassználtan is vehetsz az apáca rács sincs ingyen vagy ha igen
2010. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem jó ötlet eltakarni. Sőt a legjobb ha semmi nincs a közelében. Mint mondtad nem álltok túl jól anyagilag, igy nem szerencsés a semmit fűteni. Iszonyat meg tudja dobni a számlát ha el van takarva a fűtőtest
2012. febr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!