Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik rózsaszín árnyalat...

Melyik rózsaszín árnyalat "meleg"? (festés)

Figyelt kérdés

Nagyon "hideg" a szobám.Sötétlila a fal,fekete-fehér a dekoráció,és kék színű a laminált padló.

Szeretném átfesteni a falat.

A rózsaszín a kedvenc színem,csak nem tudom melyik lenne a nyerő,nem szeretném ha megint hidegre sikerülne.A kék padló sem könnyíti a helyzetet,mert sok szín nem passzol hozzá,viszont keretem nincs a padló lecserélésére,meg amúgy is,tetszik.

Remélem tudtok segíteni :)Kösszii


2012. jan. 26. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire kék az a padló, de én egy finom, világos rózsaszín falra gondolnék, hogy ne legyen túl nagy a kontraszt. :)) Ilyesmire gondoltam: [link]
2012. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
bocs de az barack nem rozsaszin XD
2012. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor barack! :( :D
2012. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

19:04: igazán?


[link]

2012. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na még annyit,hogy jellemzően azzal lehet variálni,ha csak meleg színeket akarsz,hogy váltogatod a szín telítettségét ( kevesebb fehéret és más színt tartalmaz) Vagy kicsit elmész sárga, vagy piros irányba. Esetleg sötétebb változatot kevered a világosabbal..
2012. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

hivatalosan barack. és nyilván rá lehet fogni hogy rozsaszin mivel a sárga és a rozsaszin keveréke a barack. de nekem a rozsaszin mást jelent.föleg ha a cukiban az a rendelés hogy rózsaszin rózsát kell csinálnom akkor nem barackot fogok. ha barackot kérnek akkor azt mondják barack szinüt akarnak.

de ez máshol is igy van sztem:) tökmindegy milyen szintan létezik a köznyelvben más.


itt egy példa. régen az ekrü nem ekrü volt hanem vajszinü. ennyit erröl.

2012. jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:)
2012. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ahha,értem köszi szépen!


a padló is olyan lilás-kék!

2012. jan. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!