Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Láttatok már olyan lakást,...

Láttatok már olyan lakást, ahol a radiátor csövei nem fehérek voltak, hanem a fal szinével egyező szinüek? Hogy nézett ki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
nekünk olyan, kékek a csövek :) szerintünk jól néz ki :)
2011. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem láttam még olyat. Lehet, hogy jól néz ki.
2011. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a fürdőszobában a sárga falhoz bordó a cső. Király!
2011. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is etrvezem ezt, láttam is már.:) Nem tudom, hogy nem okoz-e hőveszteséget, ha valaki tudja, kérem, írja meg.
2011. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem az is bátor lépés, ha egyező szinűre festem a fallal, - halványsárgára. Ezt is alig merem megtenni. Azt aztán végképp nem merném, hogy kiemeljem a csöveket más szinnel.
2011. dec. 9. 19:04
 6/10 A kérdező kommentje:

18:51


A radiátoron kell leadnia a hőt és nem a plafonon futó csövekben, úgyhogy mindegy is. Én most cseréltem le a radiátorokat, mindengyik mögé hővisszaverőt raktam, az abalk-keret, belső fal részére, rigipsz lapot ragasztottam és nem hül át a fal. Óriási konfortérzet növekedést okozott és a termosztát vissza lett véve 1,5 fokkal, mert hőguta lett az eredeti szerint. Csináltam videot is. Nézzétek meg.


http://www.youtube.com/watch?v=P1UsUnn6FBc


3 részes.

2011. dec. 9. 19:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen,nálunk is a fallal egyező színű minden helységben!
2011. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi egy olyan lakásba költöztünk először, ahol szürke kályhaezüsttel voltak a csövek lefestve. Rémes volt!!!Az első munkáim közt volt, hogy fehérre festettem.
2011. dec. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom felújításokkal foglalkozott, és mindig úgy csinálták, hogy a szoba színével egyezőek lettek a csövek is. A mi otthonunkban is így csináltuk meg. Egy azért is nagyon jó, mert a csövek "beleolvadnak a falba", nem lesznek olyan feltűnőek.
2011. dec. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálunk is megegyezik a falszínnel. Szerintem így jobb mert ahogy az elötem lévő is írta bele olvad. Én utálnám nézni a szobámban a rézszínű csöveket.
2011. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!