Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színűre fessem a...

Milyen színűre fessem a tetőtéri helyiségeket?

Figyelt kérdés

nagyszoba, két kis szoba, fürdő, konyha-nappali!

milyen szineket használjak? a ferde falak más színüek legyenek? vagy arra is gondoltam, hogy egy helyiségen belül két-két fal egyforma, másik kettő szinben harmonizáló de más szinű. Ötleteket, linkeket szeretnék kérni. Keresgéltem én is de olyat nem találtam ami tetszene. köszönöm


2012. febr. 3. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Én valamiért rögtön pasztell színeket képzeltem el. Például menta-zöld, nap-sárga, orgona, púderrózsaszín, delfin-kék, homokszín. Az árnyékosabb szobák mindenképp meleg színek legyenek, a napos lehet hidegebb. A fürdő lehet fehér vagy tört-fehér. Én mindig innen szoktam inspirációt gyűjteni:


[link]

2012. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Chiky ***** válasza:
73%

Nekem két színkombináció jutott az eszembe: vagy napsárga-naranccsal, vagy a csokibarna-világos barnával. A ferda falak legyenek a sötétebbek, a világos színű falak lent tágítják a teret. Persze a színek választásakor vedd figyelembe mennyire világos a tetőtér (általában atetőterek sötétek, a kicsi ablakok miatt). A festékhez ajánlom a Platinum színeit! Nagyon szépek és nem kell a keveréssel sok időt eltölteni! jó festegetést


[link]

2012. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! a csokibarna-világosbarnával nekem is tetszik! a tetőtér világos! nagy ablak van rajta, a fürdő sötétebb inkább. köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 8. 14:05
 4/8 anonim válasza:
100%

Szerintem a szineket csak te magad tudod kivalasztani, honnan tudjuk, hogy neked melyikek tetszenek?

A szinskalat tenyleg erdemes tanulmanyozni.


Viszont ezzel a kijelentessel nem ertek egyet:

"A ferda falak legyenek a sötétebbek, a világos színű falak lent tágítják a teret."

Hat pont hogy lent van eleg hely, es fent nincs! Mivel a falak belelognak a legterbe! Pont hogy inkabb alul legyen a sotet arnyalat, a ferde falakon pedig a vilagosabb.

2012. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sárga különféle árnyalatai, esetleg narancs. Fürdőbe zöld, kék.
2012. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az én szobám is tetöres a ferde falak és az alatt levö kis fal dulux alpesi rét színü a magas sima fal pedig sötetkék

mondjuk ez olyan tinis de csak egy ötlet

anyáéké ilyen kávészerü padlizsánlilával kombinálva

14/L

2012. máj. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a kávészín és a padlizsán lila hogy van kombinálva? és mi a neve a festéknek ha tudod? az tetszene amugy, de még nem tudom :S a háló szoba van csak már, amit nem tudunk eldönteni, a többi már megvan!
2012. máj. 3. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:
utolso vagyok a lila csak a sima falrész a kávé meg a ferde és az alatta lévö kisebb egyenes a nevuket pontosan nem tudom de az biztos h dulux :)
2012. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!