Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Formára melyik kanapét választ...

Formára melyik kanapét választanátok? (linkekkel)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. febr. 10. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
ne csak a formán nézd..tapinsd meg..milyen a szövet rajta..meleg hatásu inkább hidegebb..
2012. febr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A ciprust,mert az egyszerűbb,és "minimálosabb",de amúgy majdnem egyformák.
2012. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A szövet választható, most az mellékes. A formát nem tudom eldönteni..
2012. febr. 10. 14:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de igazából egyiket sem, mindkettőnek nagyon olcsó, gagyi hatása van - legalábbis így képről. De talán a Malibu egy fokkal jobb. A Ciprusnak nagyon rosszak az arányai, na és az a két fémláb hogy néz már ki?

Biztos vagy benne, hogy csakis ezeket akarod? Ennél százszor jobbakat találhatsz...

2012. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!!


Azt a helyzet, hogy nekünk mindennapi alváshoz kellene és ezek úgy vannak kiképezve. Mi is néztünk ezer félét, már vagy 2 hónapja keresgélek. Először L alakút szerettünk volna, de az keskeny nyitott állapotban. Aztán maradtunk a szimpla kanapénál, ezek vannak: [link]

A legnormálisabb pedig talán ez a kettő, amit linkeltem.

Ha esetleg van még ötletetek,szívesen fogadom!!

2012. febr. 10. 15:51
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Hát persze attól is függ a dolog, hogy milyen a nappalitok. Én ilyet tervezek venni: [link]

Van neki egy tesója is: [link]

Ezek azért tetszenek, mert pontosan olyanok, mint egy franciaágy. Olyan ágyrács van bennük, ami összecsukott állapotban fésűszerűen egymásba csúszik, ha kihúzod, akkor meg kinyílik. A matracot pedig te veszed meg rá, amilyet jónak látsz.

De persze ezek egy elég határozott stílust képviselnek, szóval lehet, hogy nem illik a ti lakásotokba.

2012. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem ilyenem van: [link]


nagyon jó mindennapos alvásra, sokféle matrac és szín közül választhatsz. egyedül úgy is lehet rajta aludni, ha nem nyitod ki.

nekem az általad linkeltek annyira unalmasak, átlagosak. sorry.

2012. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a Malibunak legalább van stílusa, ami az ikeásról nem mondható el.

Nekem is első a praktikum, de a Bedding csúnya nagyon.

2012. febr. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Hát, a Malibut szerettem volna élőben is megnézni,kipróbálni, de még nem hoztak az üzletbe..

Azért ha van még ötlet, szívesen veszem!

2012. febr. 16. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!