Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen falszínt választanátok...

Milyen falszínt választanátok ilyen gyerekszobába (részletek lent)?

Figyelt kérdés

A szőnyeg egy zöld színű focipálya utánzat, annyira megtetszett, ez a szoba csúcspontja (sztem). Ebből már látjátok, hogy fiúszoba.:) De milyen színű legyen a fal?? A klasszikus babakék (9 hónapos a kisfiam) egyáltalán nem tetszik. A citromsárga és narancssárga tetszik, de zöldhöz...?

Szóba jött még egy halvány kapucsínó szín is, de félek, az meg olyan fakó/sötét lenne.


A lakás többi részén inkább a narancssárga lesz az uralkodó szín (járólapok narancssárga, előszobában fal: fehér, konyhában: élénk narancssárga, nappaliban fehér+kapucsínó, de ott szép piros ülőgarnitúra lesz, ami feldobja).


Köszönök előre is minden tippet!


2012. jan. 10. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a szőnyeg, ha jól sejtem, elég erőteljes színű, a fal lehetne akár fehér is. Én személy szerint nem vagyok híve a fehér falaknak, de egy erős színű szőnyeg mellé szerintem jól nézhet ki. :) Tehettek rá esetleg képeket, az feldobná. :) (Vagy rajzolhatsz rá neki focilabdákat, ha már focipálya! :) Nekünk anya anno nefelejcseket festett a szobánk falára, kézzel (lányos szobába). Nagyon szép lett!:))

Szerintem sárga is lehetne, csak olyan árnyalatot válasszatok, ami megy a szőnyeghez. :) Nekem volt sárga falú szobám, nagyon meleg hangulatot árasztott, mintha mindig sütött volna a nap. :)

2012. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Igen, elgondolkodtam már én is a fehér falon is! Hát...az én kézügyességem...tehát rajzolni-festeni biztosan nem fogok rá:), de esetleg matrica.
2012. jan. 10. 12:48
 3/6 obetty7 ***** válasza:
100%
Ha fehér lesz a fal feldobható bordür csíkkal van FOCIS is ez nagyon mutatósá teszi a szobát.De a férjem festő és ha haza jön megkérdezem mit javasol.
2012. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!:)
2012. jan. 10. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz, hogy nem vonz a világoskék téged, de én megpróbálkoznék egy halvány égszínkékkel, és rá felhőszerű pamacsokat. Festő ezt valami nedves szivaccsal vagy mivel rá tudná batikolni, és olyan lenne mintha a focipálya a szabadban lenne. :D

Erre még simán lehetne képeket rakni ide-oda. Sőt! Ha van egy szabad felület akár egy kaput is csinálni, csak a keretét csinálnám meg, ráfeszítenék egy hálót és a kis plüsseit, kacatjait rá tudja aggatni. Szerintem ötletes. :)

2012. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, köszönöm, hogy írtál!:) A kapu is nagyon ötletes tényleg!:)


Hát végül már beköltöztünk, túlvagyunk a felújításon, és a gyerekszoba így néz ki: focis szőnyeg maradt, a falak pedig: egyik L-alakban nagyon halvány citromsárga, másik L-alakban pedig kapucsínó árnyalatú, így a zöld szőnyeggel együtt amolyan szafari színvilágot képviselnek az én szememben. Vettünk egy jópofa ikeás játéktárolót, színes ládikákkal, a sárga falrészre pedig felkerült még egy khaki-zöld békás játéktároló is, így nagyon színes, vidám, de sztem nem papagáj-szerű szoba készült el - szereti a kisfiunk is!:)

2012. máj. 19. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!