Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kamaszlány szoba berendezése?

Kamaszlány szoba berendezése?

Figyelt kérdés

énis az vagyok, ezért főleg több fiatal lány tippjeit várom, hogy kis szobában milyen helytakarés megoldásokat használtok mindenféle cucc tárolására

saját képeknek is örülnék


2012. febr. 17. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Van két ruhás szekrényem, egy polcom, akkor a számítógép asztal mellette meg egy kisebb író asztal. Az ágyam a szoba üresebb felén van ott ahol az ablakom helyezkedik el. A ruháimat a két szekrényben tárolom, az egyik szekrényem aljába van 4 fiók ahol a fehérneműim, a harisnyáim meg egyéb kiegészítők kapnak helyet. A polcomon van egy doboz ott tárolom a karkötőket meg az egyéb bizsukat. A cipőim a bejáratnál vannak egy kis polcon. A sulis cuccaimat az író asztalom fiókjába vagy az asztalon vannak. Illetve az egyéb dísztárgyaim a polcon tömörülnek. Az ágyam mellett van egy kis éjjeli szekrény ott a kozmetikai cuccaim vannak. 18/L
2012. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy priccs a sarokba, a cuccokat meg pakold a szerelőaknába
2012. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ne csinálj ekkor ügyet belőle. Tégy a földre egy szalmazsákot, hogy legyen min aludnod, a többi cuccod pakold be egy nagy szemetes zacskóba, oszt jó napot. Kár az ilyennel vesződni. A padlót kend be petróleummal, így megszabadulhatsz a tetvektől:D
2012. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csokii meov válasza:

Hát ez most olyan hogy le kellene írnod hogy te hogy képzelted el mert mindenkinek más stílusa van!

Ha szereted a vidám meleg környezetet akkor mindenképp vidám dolgokkal rendezz be a szobát! Ha van egy egy képed amitől szép emlékek jutnak eszedbe azt is kirakhatod szobád falára!:) Viszont ha visszahúzódóbb vagy és nem éppen a vidám dolgokra buksz én nem nagyon tudok tanácsot adni mert én annak az ellenkezője vagyok!

2012. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!