Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hova teszitek és miben tároljá...

Hova teszitek és miben tároljátok azokat a papírjaitokat, amiket nem akartok kidobni, de tetemes mennyiség gyűlt össze belőlük?

Figyelt kérdés
Olyan papírokra gondolok amit nem akarok kidobni, mint jegyzetek, spirál füzetek, számlák, garancia papírok, bankos papírok, telefon számlás papírok, levelek valakitől, kedves kis üzenetek, iskolai papírok, átutalásokról papírok. Nekem ezekből rengeteg gyűlt össze, kidobni sajnálnám viszont a tárolása nagyon nem megy, eddig a földön voltak összekötve, most szatyrokban, egyszerűen nincs neki hely a lakásban, mert a fiókokban ruhák vannak, a polcokon könyvek. Ha papírdobozokba teszem az meg már, hogy néz ki a lakásban?
2012. febr. 17. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Papírdobozba velük, aztán fel a szekrény tetejére. Úgy nem jó?
2012. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van rá kereted, vegyél archiváló dobozokat és tarts abban. Azokra rá is írhatod, hogy miben mi van.

Pl. ilyeneket: [link]

2012. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is cipős dobozba, papírdobozba tenném. Ha nagyon bántja a szemed, akkor bevonhatod valami csomagolópapírral, krepp papírral például. A füzeteket, jegyzeteket mi nagyobb dobozokban a padláson tároljuk. Ha a lakáshoz van valami pince vagy más tárolóhelység, akkor oda besuvasztani.
2012. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A második válaszadónak igaza van! Én is ilyenbe gyűjtöm, igaz még csak 2 éve, de már akad papír szép számmal.Szóval pár év múlva lehet, hogy én is felteszem ezt a kérdést! :-)
2012. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!