Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek ekkora gyerekszobá...

Szerintetek ekkora gyerekszobák, ilyen feltételekkel megfelelnének? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát a két szoba mérete egyenként 4*2.6 méter lenne, ami ugye nem túl sok. Viszont a belmagasság nem szabványos, hanem 3 méter. Ezért készítenénk, vagy készíttetnénk egy galériás bútort a szobák végébe 2.6 méter szélességben szekrénnyel, a tetején ággyal, alul íróasztallal. De itt nincs még vége a történetnek. Ez a két szoba egy 5.5*4 méteres helyiségből nyílna, ami egy az egyben a gyerkőcök felségterülete lenne, tehát játszó szoba. A fenti körülmények kompenzálhatják a két szoba aprócska méretét, vagy mindenképpen kényelmetlen lesz?

2012. febr. 22. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szuperül hangzik. Ha elég világos akkor nem számít hogy kicsi, és a galériát a gyerekek imádják.
2012. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

??? Aprócska? Nézd, panelokban pl ennél jóval kisebb gyerekszobák vannak.

Ha jól számolok, akkor durván 10-10 négyzetméternyi területe lesz a gyerekeknek, Plusz 22 négyzetméteres aprócska játszószoba.

"fejenként" 30 m2 a gyerekeknek.. hm Van, akinek az egész lakása ekkora. Szóval úgy gondolom, hogy ez elegendő lesz a gyerekeidnek.

2012. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem mondjuk elég korán volt saját szobám, olyan 16 nm körül, ehhez vagyok szokva. :) Azt is tudom, hogy vannak panelok, ahol egymásba nyílnak a szobák, olyan családi házról is tudok, ahol a mosdót csak úgy lehet elérni, ha előtte két családtag szobáján is keresztül mennek. Szeretném, ha gyermekkortól, a kamaszkoron át, akár 20-on éves koráig is élhető maradna a gyerekeknek a szobájuk. Privát zóna, ilyesmi...
2012. febr. 22. 19:23
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat amúgy, ment a zöld kéz! :)


Mások véleményét is szívesen veszem!

2012. febr. 22. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon szuper. Nekem ennél sokkal kisebb a szobám mégis nagyon jó és szeretem.
2012. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mi gyerekeinknek kb. annyival nagyobb a szobája, amennyit egy ágy foglal el, de nálatok ez a galéria miatt lejön. Nálunk bevált a méret. Még a játszószoba nélkül is elég lenne, de azzal együtt aztán maga a tökély.
2012. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!