Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kaphatok hitelt ezekkel a...

Kaphatok hitelt ezekkel a feltételekkel? Volt, akinek már sikerült?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! A párommal 9 éve vagyunk együtt. Nekem van bejelentett munkahelyem, a fizum nettó 70000 körül mozog. Találtunk egy házat 3 és fél millióért, és hitelre szeretnénk megvenni. Anyukám háza lenne a fedezet, de induló pénzünk nincs. Szeretnénk gyermeket majd, de albérletbe nem akarok. Segítsetek, van esélyünk? Ha igen, melyik banknál érdemes belevágni?Előre is köszönöm.
2012. jan. 17. 11:08
 1/5 anonim válasza:

Egyenlőre sajnos nem tudok ilyenről.

Amit midnenképp ajánlani tudok, hogy kerüld a hitelközvetítőket, vásárlói csoportokat és a magánhitelezőket (ami uzsora lesz a végén).


Próbáld meg némelyik bankot személyesen.

2012. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az kevés pénz még élni is. Párod mennyit keres ? Nem írtad . ILyen feltételekkel a mai világban én nem ugrálnék. Nálad jobb helyzetben lévők szívják most nagyon sokan a fogukat ,te meg nem akarsz albérletezni ?! Vagy megszoksz,vay megszöksz ! NINCS ESÉLYED !!! Egyébként nagyon patent kéró lehet 3 és félért...bocs,ha szemét vagyok,de nem akarok még egy padlóra küldött ,nincstelen adóst látni,,,,
2012. jan. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Azt hiszem rajtunk kívül még sok fiatal jár ebben a cipőben. Egyszerűen csak ebben látnék esélyt, hogy jussunk valamire.

Nem vagyunk nagy igényűek. Ez a ház kezdésnek elég lenne. Lehet még az árából tudnánk alkudni, de nem tudom, hogy annál a banknál érdeklődjek, ahol a foly.számlám van, vagy mostanában a takarékot hallom, hogy az a kevésbé rosszabb.

2012. jan. 17. 11:37
 4/5 A kérdező kommentje:
A ház elég jó, kockaház. Nem nagy, de jó állapotban van, itt ebben a kis faluban ahol élünk. A tulaj már nagyon meg akar tőle szabadulni. Hát sajnos nem sok fizum van (de örülök, hogy van munkám), ezen felül még 10ezer a kajajegyem, a párom csak 23ezret kap. A szüleinek családi gazdasága van. Ő ott dolgozik.Sajnos nincs még bejelentve, de onnan kap 60-70ezret havonta kézbe.
2012. jan. 17. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy kaptok hitelt.

Mindenesetre a PSZÁF oldalán van hitelválasztó program, ott ha a kívánt adatoknak megfelelő eredményből kiválasztjátok a 3-4 legjobbat, és azokat a bankokat megkeresitek személyesen, akkor lehet, hogy össze tudnak hozni valamit.

Érdemes még a helyi takarékszövetkezetnél is próbálkozni, ők rugalmasabbak, mint a nagybankok.

2012. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!