Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a különbség a csempe és a...

Mi a különbség a csempe és a falilap között?

Figyelt kérdés
Most készülünk lakásfelújításba, és nem tudom, a konyhánkba melyik lenne a jobb (ill olcsóbb). A csempét ismerem, de a falilapról most olvastam először. Egy konyhát hirdettek teszveszen, ott írták, hogy faliilap van a csempe helyett. nem igazán találtam hasznos infót róla neten, még képet se nagyon.

2012. febr. 24. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A nevéből ítélve az utóbbi biztosan műanyagból vagy fából van. Én a régi, jól bevált csempére szavazok.
2012. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom de lehet hogy rosszul. Az a falilap vagyis pontosabban úgy kell elképzelni mint egy tapétát csak annyi hogy ugyanolyan mint a csempe, lepereg rajta a víz és nem tesz benne kárt. Elég sok helyen láttam már ilyet, lehet hogy nem pont az a neve de én szerintem az.
2012. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!