Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Konyhabútort szereték vásároln...

Konyhabútort szereték vásárolni, de nem tudom milyen színűt. A konyhám: piros székek, a csempe a falon halvány barnás-rózsaszínes, fehér hűtű és fehér gáztűzhely. Lehetőleg két színű bútort szeretnék. Milyen színűt vegyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 07:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A konyha legyen világos, könnyebb takarítani is. A piros szék meghatározó, no meg a színes csempe is. A halvány barnás árnyalatra szavazok.

Fekete eszedbe se jusson, mert attól nyomasztó lesz a konyhád. A piros kiegészítő színe a zöld, de a te csempédhez az már túl sok lenne.

Vidd magaddal a csempédet, s annak az árnyalatában keresgélj.

2011. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én annak idején 3d-s látványtervvel próbálgattam, hogy melyik lenne a legjobb szín :)A lakberendezes-3d oldalon van látványterv is, meg konyhabútort is árulnak, úgyhogy még be is tudod illeszteni a programba, ha valamelyik tetszik, és tök egyszerű használni :)Ha van egy kis időd, nézd meg, tök jól el lehet szórakozni vele :)
2011. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!