Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy tehetném a szobámat...

Hogy tehetném a szobámat barátságosabbá, rendezettebbé? (link van lent)

Figyelt kérdés

Egy új ágyat mindenképp akarok! :D És a van egy nagyobb tv-m is csak nem tudom mire rárakni :S (bocsi a minőségért)


http://www.youtube.com/watch?v=kayL99FwXs8&feature=channel_v..


2012. febr. 26. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a baj az ággyal? A falak elég kopaszok, én tennék az ágy fölé egy képet. Ha netán más színt szeretnél a szobádhoz akkor olyat válassz amihez illik a szekrény és a parketta színe. Szerintem egy napsárga vagy baracksárga jól illene hozzájuk, esetleg világos almazöld. Még több virággal is fel lehetne dobni a helységet.
2012. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiú vagy?

Amúgy az ággyal szerintem sincs gond. Inkább olyan 'kopár'.. képeket,posztereket tehetnél ki a falra és az íróasztalt is kicsit feldobhatnád,mert nekem így a szobádról egy ilyen kis apartmani szoba jut eszembe:) Kicsit otthonosítsd.

Esetleg az íróasztal felé tehetnél egy parafatáblát és színes cetliket meg képeket tűzhetnél ki rá..az feldobná egy picit.

Egy szobáról az ember elég sok mindent megtud a másikról,de a te szobádból szinte semmit nem tudtam meg rólad,pl,hogy milyen érdeklődési körül van (zene,sport stb terén)

Sokat dob a szobán még esetleg egy kis szőnyeg vagy amit nem láttam az a tükör.. sok sikert.

2012. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen fiú vagyok :)
2012. febr. 26. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ayoutube keresőjébe írd be, hogy room tour és ott kidob neked egy pár szoba berendezést, és azok közük választhatsz.
2012. febr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Én falimatricát javasolnék neked, abból vannak színesebbek és egyszínűek. Valami élénk színű ágytakaró, amit szeretsz, zöld,narancs vagy kék, de világosakat válassz inkább, ne pasztellt. Növény a szekrény tetejére. Pl. zamiculcas, az elég férfias, vagy esetleg egy motor vagy autó makett.

Szép rend van, nem kell túlzsúfolni.

Esetleg szőnyeg, kis méretű, harmonizáljon az ágytakaróval vagy párnákkal - de csak ha szereted a szőnyeget.

Szívesen segítek még, ha gondolod.

2012. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!