Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Csúnya tapéta eltakarása?

Csúnya tapéta eltakarása?

Figyelt kérdés
A hálószobámban ocsmány a tapéta,nem tudok rá jobb szót mondani.Viszont albérletben lakom, így nem szedhetem le, nem csinálhatok vele gyakorlatilag semmit, csak ami "nem okoz maradandó károsodást". Elég nagy felület,ötletem sincs, mivel takarhatnám el kompletten az egészet...Várom az ötleteket!

2012. febr. 28. 00:35
 1/4 anonim válasza:
100%

Már bocsi de a főbérlőd egy nagyon buta ember lehet, ha nem engedi, hogy átfesd vagy újratapétázd.

Minden főbérlőnek kötelessége lakhatóvá tenni a lakást a bérlő számára.

Én megbeszélném vele, de ha nem jutsz semmire, akkor nem tudsz mit tenni.

szatén függönyt felszögelni esetleg, de az többe kerül mint a festés.

Költözz el egy rugalmasabb helyre.

Bocsi de nincs jó ötletem

2012. febr. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Öntapadós tapétaposzter. Majd ha kiköltözöl, leveszed.


Vagy amit az előttem kommentelő írt, a szaténanyag, vagy bármilyen voile függönyanyagot lehet ötletesen odarakni.

2012. febr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyél lapfüggönyt, egy egyszerű sínre tudod feltenni, és ha elköltözöl simán leveszed, s viszed magaddal. Van belőle nagyon sok féle, egy színű, mintás, anyagában mintás...stb


Itt van egy pár mintának:


[link]

2012. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kerria ***** válasza:

Én is ezeket tudnám javasolni.

- ha nem lehet átfesteni, akkor takarni kell, amire jó egy egyszerűbb, bármilyen anyag. Vannak olyan "turkálók", ahol méterárút is be lehet szerezni, az nem kerül sokba, és olyan színt választasz ami tetszik Neked. Felrakása egyszerű, mert csak egy függönykarnist kell felfúrni

- ezenkívül lehet venni nagyméretű parafalapot, ha azt felfúrod arra akár rajzszöggel, akár gombostűvel kitehetsz képeket, posztereket, képeslapokat.

- világítással is lehet javítani, különböző színű izzókkal, LED-ekkel megvilágítani.

- albérlet váltás (de gondolom ezt nem szeretnéd!


Hát így hirtelen ezek jutottak eszembe, remélem tudtam segíteni.

2012. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!