Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nem lehangoló, ha a hálószoba...

Nem lehangoló, ha a hálószoba nappali is egyben?

Figyelt kérdés
Hogy oldjátok meg?
2012. márc. 23. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én utáltam, úgyhogy inkább lett egy kis hálófülkénk. De azóta láttam olyan megoldást, ami szintén tetszik, építettek egy kis dobogót, és alá egy nagy fiókba tették a matracokat. Így reggel csak be kell tolni és megvan az ágyazás.
2012. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet.
2012. márc. 23. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan. Csináltattam egy olyan hosszú, tömött virágállványt, amilyen hosszú volt az ágyam. A magassága kb. 1 m. volt, a szélessége, kb 30-40 cm. Előtte volt a fotel, és a dohányzó asztal, a háta mögött, az ágy. Magas virágok voltak beleültetve, és előlről még az sem látszott, ha nem volt beágyazva.
2012. márc. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kerria ***** válasza:
100%

Lehangoló vagy sem, sokan nem tudnak mit tenni vele.


Ismerősömék függönnyel oldották meg. Ha épp jött valaki, és nem volt beágyazva, akkor csak elhúzod a függönyt és kész!


A növényes megoldás nekem nagyon tetszik, gratulálok az ötlethez, és a kivitelezéshez is!

2012. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, marha jó ötletek.
2012. márc. 23. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:

sajnos régen sok olyan lakást építettek, ahol erre nem gondoltak.

anyukámmal 2 szobás lakásban éltünk, ameddig szét nem költöztünk, ő ezt úgy oldotta meg, hogy vett egy becsukható kanapét, és ha vendég jött, akkor beágyaztunk, ha csak mi ketten voltunk otthon, akkor felpúpoztuk az ágy végébe a cuccost, és a másik felén lehetett ülni.


a virágos ötlet tényleg nagyon jól hangzik, ha elegendő méretű és jó elosztású a szoba.

2012. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ajtó mellett, és az ablak között, a rövidebb falon volt a virág állványom,az ablak előtt az ágy, rögtön mellette a virágállvány,az ajtó, és a virágállvány között, kb. l,5m volt a távolság, úgyhogy kényelmesen elfért előtte 2 fotel, és egy dohányzó asztal a szemben lévő hosszabb falon könyvespolc, és egy íróasztal volt. Kb. 12-15 négyzetméteres szoba volt.
2012. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!