Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A rost és matrac nélküli...

A rost és matrac nélküli ágyakban van ágyneműtartó?

Figyelt kérdés
Akiknek van ilyen: hová pakoljátok az ágyneműt? Most akarok ágyat venni, és ezek jobban tetszenének, viszont akkor ágyneműtartót is kellene vennem? Na és ágytakarót is? mert akkor elég sokba lenne :(
2012. márc. 23. 18:53
 1/4 Kerria ***** válasza:

Igen, ezek úgy vannak a boltban, hogy meg kell venned:

- ágykeretet

- ágyrácsot

- matracot

- matracvédőt/takarót/ágytakarót

- ágyneműtartót

- éjjeliszekrényt.


Ágyneműtartót lehet műanyagot is venni, ízlés kérdése:

[link]

ez azért lényegesen olcsóbb, mintha az ágyhoz tartozó ágyneműtartót vennéd, de esztétikailag nem olyan mutatós

2012. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor ez elég sokba lesz, ezek szerint a régi franciaágyak praktikusabbak voltak. Én meg most akarom lecserélni :( De kénytelen vagyok, mert már nagyon csúnya.
2012. márc. 24. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Létezik a "régi fajta" francia ágy is, most is árulják. Olyan, mint egy heverő, csak nagyobb és általában egyben felnyitható az ágyneműtartó. Biztosan olcsóbban kijön, de én személy szerint kényelmesebben alszok a keret+rács+matrac kombináción. De hát ez az én véleményem, másnak meg biztosan homlokegyenest más. Nem vagyunk egyformák.
2012. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: vettél ágyneműtartót is? vagy hová rakod az ágyneműt?
2012. márc. 27. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!