Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen ülőgarnitúrátok,...

Milyen ülőgarnitúrátok, kanapétok van? (Anyag, szín, minta érdekel. )

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Miért?!
2009. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
krémszínű bőr az elején faberakással. meg egy fehér textilbőr.
2009. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fekete bőr sarokgarnitúra, sötét színű fa berakással.
2009. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hófehér műbőr
2009. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a műbőr nemfog kikopni?amúhy ilyen sokunknak van bőr?nekem is bőr de műbőr azért kérdezem kikopik e?idővel?vajszinű bőr. narancssárga falhoz.
2009. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, kinek milyen van, mert én is vásárlás előtt állok már hónapok óta. Egyszerűen nem tudom magam elhatározni. Két véglet érdekel: krém szín VAGY fekete. Mindkettő menne a bútoraimhoz is és a fal színéhez is, és mind a két színt imádom. Bőrre viszont nincs pénzem, a textilbőrről (műbőrről) rosszakat olvastam (idővel kopik, törik, szóval nem tartós). Mindenesetre kíváncsi vagyok, mostanság milyet vesznek az emberek.
2009. jún. 17. 09:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Na én is pont ezt a kér szint kedvelem . mi nappaliba veszünk ,és tuti bőr lessz. nekünk narancssárga a nappali abbólnyilik az étkező pultal és főzőfülke résszel,2 nagy oszloppal amin stukók vannak és nagy boltivvel. nekem mivel cseresznye szinű a konyhaszekrényem,igy tuti világos lessz az ülő mert ha feketét vennék nemtünne fel egyiksem hiába lenne összhangban. viszont a vajszinis szép nagyon és azlessz nekünk igy mindkettő feltünő lesz mert ellentétes szinekről van szó mégis illik igy is minden. nekünk mikor bemegyünk akkor látszik egyből a konyhais mert szembe van az emberrel ha házba bemegy ,és az ülőis.
2009. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!