Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fürdőruha kérdés! Milyen szín...

Fürdőruha kérdés! Milyen szín kisebbíti a melleket, és nagyobbítja a feneket? Esetleg minta?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem úgy volt, hogy általában a sötét vékonyít a világos meg kövérít? Meg, hogy a keresztbe csíkos szintén kövérít a hosszába meg vékonyít...

Bár szerintem fürdőruhában annyira kicsi ami rajtad van, hogy ezek nem tudnak érvényesülni.

2011. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényeg, hogy nagy mintás legyen, és valami élénk színű. talán így..
2011. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nagy mintás nagyít, kis mintás kicsinyít.
2011. febr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sötét felső, világos alsó, ami mondjuk nagy mintás. Felső meg ne legyen mintás.
2011. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Melleket nem kellene kisebbíteni, örülj neki, hogy neked nagy van.:)
2011. febr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
utálom a nagy melleimet :). senkinek nem kívánom. én midnig a kisebb mell mellet fogok maradni, amúgy 75/B-s a mellem, dee de szeretném kisebbíteni .. már maga a mell formám sem tetszik, a fenekem meg lapos.
2011. febr. 21. 15:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Függőleges csíkos felső és vizszintes csíkos alső, vagy sötétebb felső és volágosabb alsó ua. a szinben.
2011. febr. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
De édes. Szólok, hogy a 75B az egy tök átlagos mellméret (, sőt, inkább a kisebb felé hajlik) Pasiszemmel a nagy mell a 75D-nél kezdődik.
2011. febr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

najo.. , na de én nő vagyok.. és nem másoknak akarok megfelelni, hanem a csaját magam elvárásainak (:

egyébként írtózom a nagy melltől.. ami oylan c-d .. inkáb a kisebbfajta b-t kedvelem, nekem meg nagyobb fajta b van

egyszerűen undorodom tőlük. (bocsánat ha valakit ezzel megsértettem )

2011. febr. 22. 16:11
 10/12 Titokgazda ***** válasza:

A kérdező kommentje:

".. és nem másoknak akarok megfelelni, hanem a csaját magam elvárásainak (: "


Akkor meg menj úgy a strandra, ahogy te jól érzed magad!

Kicsit gondold át a dolgaidat, és legalább magadnak ne hazudj!

2011. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!