Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen matracot vegyek gerincs...

Milyen matracot vegyek gerincsérvvel, derékfájósan?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve, mert minden reggel négykézláb tudok csak kimászni az ágyból, sőt, már éjjel arra ébredek, hogy fáj a derekam, hátam. Utána 2-3 óra alatt helyre jön, nappal nem fáj. Ezért gyanakszom a matracra. Pedig most is drága, ikeás matracunk van, de azt látom, hogy reggel van egy gödör rajta. Most elhatároztam, hogy lecserélem, de fogalmam sincs, mit vegyek, ami jobb lehet.

2012. ápr. 3. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Memória habos matracot amin kb. 4-6 cm memória hab van.Az alátámasztó hab legyen nagysűrűségű.
2012. ápr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én tanácsom a rétegesen összeragasztott matrac.

Ez azt jelenti hogy 3cm szivacs ,filc telibe,3 cm szivacs,filc és így tovább a kívánt vastagságba.

Ez nagyon jó nem lesz gödrös hosszú ideig.

Van akinek 10 éve csinálta és még mindig kényelmes neki.

Ez beválhat

2012. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp memori habosat és ne az Ikeában az nem tartós. Hideghab és memory hab összetétel. A lényeg hogy a hideghab nagysűrűségű legyen akkor akár 10 évig is jó.A derékfájásra tökéletes mert eloszlik a nyomáspont.
2012. ápr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fenyődeszka és max. 4 cm magas szivacs (=ágyvédő réteg Ikeás)

nekem ez jött be.


próbálj meg a padlón feküdni, ha érzed, hogy jó (márpedig sérvvel ezt ajánlják), akkor felejtsd el a pihe-puha matracokat

2012. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!