Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan érhetem el, h. indiai...

Hogyan érhetem el, h. indiai hangulatú legyen a szobám? (lenn részletesebben)

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónap múlva házfelújítás lesz nálunk, és a szobámat szeretném indiai hangulatúra festetni, és berendezni. Láttam már hasonló módon berendezett helyiségeket, és nagyon megtetszettek. Tudnátok hozzá tippeket adni, vagy esetleg képeket belinkelni? Elég kicsi a mérete, de én itt érzem jól magam, úgyhogy szeretném úgy berendezni, hogy optikailag nagyobbnak tűnjön, de nem tudom, ezt mivel érhetem el.

Köszii


2009. jún. 17. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én szobám kék falú bordók a bútorok, polcok függöny és néhány textil a fűtéscsőre kötve, lógatva. A polcom az érdekes, füstölőkészlet, elefántok, gyertyák...HA fiatal vagy és vendégek is jönnek egy vizipipa lenyűgözö lehet. Ha fested a falat Valami egyszerű bordűrt te magad is készíthetasz hozzá. Világos alap feket bordűr. Googléba is jó képeket lehet találni, sok sikert a böngészéshez
2009. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösziii ;)
2009. jún. 17. 14:19
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Színek: bordó, fekete, sötétbarna, és ezek árnyalatai, tehát inkább sötét tónusút válassz. Jellemzőek az alacsony bútorok, "szellős" elrendezés. Látogass el "Bahia" boltokba, vagy ha Bp-i vagy ajánlom a Vihar u.-ban levő boltot. Nagyon olcsó cuccok vannak benne. Itt a link, vannak jó fotók is, hátha segít! [link]

2009. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ;)
2009. jún. 20. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!