Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyire praktikus egy konyhai...

Mennyire praktikus egy konyhai sarokülő? Mik az előnyei és a hátrányai?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom,akinek volt/van ilyen a konyhájában.Most szeretnék ój asztalt és székeket venni,de elég jó áron ráakadtunk egy ilyen sarokülőre és gondolkodunk rajta.

Kb ilyesmire gondolok:

[link]


2012. ápr. 7. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Praktikus, nekünk is az van, de amit linkeltél, az használhatatlanul kicsi.
2012. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van már tiz éve, szerintem nagyon jó. Föként ha a padrész alatt van tárolóhely, sok mindent be tudsz pakolni, ami ritkábban kell.

A gyerekek nagyon szeretnek ott ülni, ha vendég jö pici gyerekkel, akkor könnyebb elrendezni öket helyileg, szóval nekünk nagyon jó a tapasztalatunk ezzel.

2012. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amit linkeltem,az nem pont olyan,mint,amit venni akarunk,arról nem találtam képet.Az valamennyivel nagyobb,de nekünk egyébként nincs is szükség túl nagyra,mert 3-an élünk a házban,ha meg vendégek jönnek,arra a célra van egy hatalmas ebédlőaasztalunk,amit csak olyankor használunk.
2012. ápr. 7. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Más szinben,de ugyanilyenük van nagyimáknak,én nagyon szeretem,a sarokra lehet pakolni,mert oda ugysem ülsz,és a háttámlánál is lehet apróságokat (telefontöltő,pici váza virággal,stb)
2012. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek bemászni belülre,főleg,ha még valaki ül utánam,nem lehet csak olyan egyszerűen elhagyni a terepet. Különben biztos praktikus azok miatt,amit írtatok,de én nem szeretem.
2012. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

amit linkeltél, az borzasztóan bazári. ültem párszor ilyenen, iszonyat kényelmetlen volt, nehéz ki-be mászkálni.

pár fős családnak meg teljesen felesleges. vegyetek egy 4 személyes étkezőasztalt, sokkal igényesebb, modernebb.

ez a sarokcucc már 20 éve lejárt volt.

2012. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!