Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ki lehet festeni egy szobát...

Ki lehet festeni egy szobát csiszolás nélkül?

Figyelt kérdés
Bármint most festettük ki rendesen a szobát, és csak a színe miatt akarnánk átfesteni, csak nem akarjuk, hogy poroljanak vele, mert akkor az egész ház porban áll. A festék anyaga színezett mész.

2012. ápr. 17. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Kedves Stan, ebben az esetben szerintem simán át lehet festeni, mert a felület már elő van készítve.
2012. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
..de csak ugyan úgy mésszel, mert egyéb festéket a mész ledob.
2012. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
CSAK SZÓLOK : nálunk is eredetileg mésszel volt festve a fal, erre diszperzites falfestékkel mentünk rá és nem dobta le a mész!... :-))
2012. ápr. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb lenne a helyzet, ha lenne egy réteg tapéta a falon. Az egy kicsit szigetel is és nincsenek ilyen bajok a festésekkel. Nálunk az egész lakás tapétában áll (a plafon is), mondjuk nem mi csináltuk (csak béreljük), és van olyan fal, amit már vagy 5ször átfestettem és nem is látszik rajta. Viszont az egyik szobába másik -mintás- tapétát akartam és mikor onnan leszedtük az alap tapétát elképesztően hideg lett, pedig csak egy falról volt szó.
2012. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) egyébként már megkérdeztem a festőt is és aztmondta, hogy lehet.
2012. ápr. 19. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!