Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fürdőszobába nem vettünk...

Fürdőszobába nem vettünk bordűrt (pénzhiány), csak 2 féle csempét, hogyan raknátok fel mintát?

Figyelt kérdés
Ötleteket várnék, az alap az világos csempe lenne, ebbe vettünk 1 doboz sötétet (14 lap), és ezzel szeretnénk valami mintát tenni bele. Ötleteket tudnátok mutatni, hogy hogyan lehetne szépen dekorálni így? Mivel zuhanykabin lesz, az egy sor sötét keresztben kilőve...

2012. ápr. 20. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így én is kerestem, de minden képen extra bordűrök vannak... vagy szinte semmi dekor... olyanra gondoltam, hogy valaki esetleg volt ilyen helyzetben, és van képe a fürdőjéről... vagy tud olyan linket direktben, ahol ilyen "díszítés" van
2012. ápr. 20. 08:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Bordűr helyett minden második csempe lehetne sötét, vagy sötétből egy nagy háromszöget is ki lehetne rakni egy szabad falra.
2012. ápr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg fel lehet tenni diagonálba és elszórva közé szúrni a sötéteteket. Bár ez az átlós felrakási mód eléggé macerás, de nagyon egyedi lenne.
2012. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

25*33-as lapok, azt nem lehet diagonálba nem??

14db sötét van csak... :S Én arra gondoltam, hogy valahogy csíkokat vágni belőle, mint ha bordűr lenne, és azzal megdíszíteni. Bár lehet, hogy baromi sok veszteség lenne :S

2012. ápr. 20. 08:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, hát ha nem egyenlő oldalú, akkor nem lehet. Nincs veszteség, ha felcsíkozzátok, bármelyik oldalát három felé egyenlő arányban. A 25-ösből ugye lennének 8.3 cm-es csíkok, vagy a 33-asból 11 cm-esek. Az nagyjából egy normál bordűr szélesség. Csak előtte számoljátok ki, hogy biztosan körbe éri-e a helyiséget.
2012. ápr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Függőleges csík/csíkok a sötétebb lapból?

Diagonál csíkot én nem ajánlanám.

2012. ápr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!