Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyibe fajna megcsinaltatni...

Mennyibe fajna megcsinaltatni egy sajat elkepzelesu butort?

Figyelt kérdés
A butor egy kompakt szoba lenne nagyjabol.Egy emeletes agy lenne amelyik alul kanap felulu agy, hozza csatolva egy szamitogepasztal,szamos kis szekrenyreszzel es lepcsovel.mennyibe kerulne kb?
2012. ápr. 30. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

4-500.000 biztos lenne.

érdemes volna megtervezni és kérni rá árajánlatot.


az sem mindegy, h miből akarod készíteni. bútorlapból viszonylag olcsóbb, igazi fából nyilván drágábban jössz ki.

2012. ápr. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem sok azt egy kicsit ....lattam ehez hasonlot de gyarit kb 150.000 ert tudom h tobb ha rendelt de akk is...az meg logikus h az agy fabol kell legyen

/

2012. ápr. 30. 12:48
 3/6 anonim válasza:
[link] ingyen ajánlatkérés, aztán majd megmondják a mesteremberek.
2012. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a fa ára és az egyedi készítés költsége dobja meg a dolgot.

az én konyhabútoromhoz kb annyi bútorlap kellett mint a te kombinációdhoz, és fél milka volt. lévén, h egyedi darab, egyedi megoldásokkal.


szóval ne sokalld, pláne ha az egészet igazi fából szeretnéd.

nézd meg mennyibe kerül egy tömörfa ágy, ami csak egy sima kétszemélyes cucc. az sem olcsó. hát még egy komplett szobaberendezés.

2012. ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mi most készíttettünk beépített szekrényt, bútorlapból. faltól falig (kb.6-7 méteren) + íróasztal, könyvespolc, tv-állvány. csak az anyag költsége volt 200ezer forint. és kb. az anyag árával megegyező összeget szoktak felszámítani munkadíjnak is.
2012. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a boltit megnézed, az általában csak bútorlap, sokszor lapraszerelten kapod meg, és tömegtermelt.

Az anyagár már rengeteg, elkészíteni idő, és elég macera, olcsón egy szekértő nem fogja vállalni, mert akkor ő hal éhen. Kontárral meg nem érdemes csináltatni, mert ehhez azért nem árt, ha statikailag és praktikum szempontjából is ért hozzá valaki. :D

Plusz kell még ágyrács, matrac, kárpitozás is, ha a kanapét sem készen veszed, azokat is beleszámolva a fél millió még kevés is. Mindennel együtt szerintem benne lesz úgy 6-700ezerben. Plusz szállítás is kell.

De a legegyszerűbb, ha a környéken végigjárod az asztalosokat, bútorkészítőket, és kérsz egy árajánlatot, aztán kiválasztod a neked legmegfelelőbbet. Messzebb menni nem érdemes, mert akkor a szállítás is egy vagyon lesz.

2012. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!