Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a fal?

Milyen színű legyen a fal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 leszek lassan és úgy döntöttünk, rendbe szedjük a szobámat. Az lenne a kérdésem, hogy a világoszöld bútorhoz és a barna minden árnyalatához (lambéria a plafonon, ágy is barna, TV állvány is) milyen FALSZÍN menne? Előre is köszönöm a segítséget. :)

2012. máj. 10. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a fehér. A bécsi fehér.
2012. máj. 10. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fehér, vagy valamilyen drapp. Például el tudnám képzelni, hogy a plafonon lévő lambériát fehérre festitek (máris kétszer olyan tágas és világos lesz a szobád), a falakat meg krémszínűre. Vagy azokat is fehérre.

A fehér falnak megvan még az az előnye, hogy nagyszerű alap. Mi festettünk rá vízfestékkel mintákat, de azóta láttam, hogy alkoholos filccel is lehet.

2012. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fehér, világosbarna(tejeskávé), de ha elég merész vagy szürke.
2012. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ezekhez a színekhez a sötétebb lazac nagyon illhet.

Sokan a pasztel színekre esküsznek de szerintem vidémabb lehet a szoba egy erőteljesebb, de nem túl sötét színnel is .-) vannak színminták a boltokban amit oda próbálhatsz a bútoraidhoz, akár fűzöld, vagy szép erőteljes napsárga is vidám lehet, vagy égszínkék, ami a temrészetet idézi.

Nekem a lazac nagyon beávlt. Korábban egy nagyon rossz fényszórású fehér falam volt, nagyon utáltma úgy éreztem cellám van nem gyerek szobám, aztán kaptma egy mangomelodi 2-es árnyalatú (sötétebb lazacszín) falat és semmi más nem változott a szobámban de azóta nagyon szeretem :-)

2012. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Homokszín, drapp, krémszín, zöld és barna. Ezek párosítása és az előttem leírt színek mind jól passzolnak hozzá.
2012. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem a limezöld nagyon jól menne ehhez az összeállításhoz.

modern, üde, és a nevedből úgy tűnik, h fiú vagy, tehát a rózsaszín nem lenne jó ötlet :P


ilyesmire gondoltam: [link]

2012. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
drapp, cappucino, homok, esetleg a sárga, de azt lehet lányosnak találod. de akár variálhatsz is 2 színt, pl lehet sötétebb az egyik fal, bár nem tudom a szoba elrendezését, de pl az ágyad mögötti oldal vagy a szekrénysorral szembeni fal. Én most a Platinum kolmló színébe szerettem bele, nagyon kellemes világosbarna színű lett a nappalink, akár azt is el tudom képzelni hozzád a leírásod alapján.
2012. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget. majd még ma beugrunk festékboltba és szétnézünk. :)
2012. máj. 11. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!