Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Zavar, ha a fürdőszobában van...

Zavar, ha a fürdőszobában van a WC?

Figyelt kérdés
Úgyértem ha nincs külön WC, hanem együtt van.
2009. jún. 25. 17:13
1 2
 11/16 anonim válasza:
96%
Igen!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
66%
én ajánlom is hogy egybe legyen mert az kicsit zavaró ha külön van mert pl. szegény faszi mindjárt beszarik és be megy a fürdőszobába és nincs WC hanem másik szoba és még keresse azt is :D
2009. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az optimális az, ha van a fürdőben is és van egy külön is. Ha mondjuk valaki már nekivetkőzött a fürdéshez, de mégis kellene alkotnia valami kézzelfoghatót, ne kelljen visszavenni a ruhát és átmenni a wc-be, vagy pucéran rohangálni a lakásban. Ha meg valaki épp fürdik, nem valami édes érzés az ajtóban táncolni, vagy rárontani lesz, ami lesz alapon.
2009. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó,ha a fürdőben van ,mert ha szarik valaki akkor az egész fürdőszoba leng a büdösségtől!Szerintem undoritó megoldás!
2009. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
91%
szerintem jobb ha külön van(mint nekünk),pl ha fürödni mész,és hirtelen be állít az az ismid h rosszul van,nemtúl jó míg te fürdesz/zuhanyzol, ő meg pont ott hány,vagy vmi más :(
2009. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
mér zavarna?? közbe tudnék hugyozni is ! zuhanyozás közbe
2013. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!