Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Azoktól kérdem, akiknek a wc...

Azoktól kérdem, akiknek a wc a fürdőszobában van. Milyen nem rossz? Nem kellemetlen?

Figyelt kérdés

ja és mi a jó benne????


nekünk nincs más lehetőségünk.


2009. dec. 29. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát elég kellemetlen, de meg lehet szokni. ha van rá lehetőség érdemes a WC-t egy kis fallal (akár csak mellmagassal) elválasztani mégis a helység többi részétől.
2009. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
78%
Nekünk is ott van! Semmi különös nincs benne szerintem. De van egy másik wc is a házban, az külön helyiségben. Ez mindenhol attól függ, hogy van-e rá hely, ha nincs, akkor a tervezésnél a fürdőbe teszik.
2009. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Rossz: kellemetlen szagok, fürdőzés közben zavarnak főleg ha többtagu a család. Tuti mindenkinek akkor kell menni. Jó: egyből utána le tudsz fürödni,nem kell feleslegesen sok kilincset összefogdosni. Nőknél praktikus ha "megjön", nem részletezem miért
2009. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi ketten vagyunk, így egyáltalán nem zavaró. De ha többtagú a család akkor már nem szerencsés!
2009. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Lapika válasza:
100%

nállunk is egybe van..

de 2 wc van mert falun élünk és ott egy pár négyzetméter udvar :)


egyébként nem kellemetlen, nem szokott fennakadás lenni!!

Itt nincs más alternatíva, talán kicsit praktikusabb egy külön helyiséget csinálni, de ez is megteszi..

én véleményem szerint!!

2009. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:( hát nekünk nincs más lehetsőség,mert ugyan van wcnk most lett kész, és sajna kiderült nem jó,mert a szobából mész keresztűl a wcbe, és igy nem jó... de kicsit hosszű a történet, és mivel oda gardrob lessz inkább, igy megy a fürdőbe a wc.
2009. dec. 29. 15:33
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is kettő van, de a szüleimnél csak a fürdőben van. Én anno azt szoktam meg, mi öten éltünk ott, nem túl nagy lakás és hát nem volt egyszerű megoldani, hogy ne zavarjuk egymást a trónolásban, tisztálkodásban.

Ha nem lehet, hát nem lehet, de, ha egy mód van rá mégis, akkor tegyétek külön!

2009. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a fürdőszobában van, és szerintem egyáltalán nem rossz, legalább nem egy 2 m2-es kutricában kell ücsörögni...
2009. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is egyben van mert nem volt más lehetőség. Ki lehet bírni.
2009. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is egyben van, de a következő házban ha lesz rá lehetőség ha csak egy térelválasztóval is de külön lesz.
2009. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!