Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szeretnék segítséget kérni,...

Szeretnék segítséget kérni, hogy hol lehet kapni Budapesten Zen-kertet (az íróasztalra való stresszűző kiskertet)?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?


[link]

2012. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen! De szeretném megvenni, nem neten rendelni, mert ahol néztem 3-5 munkanap, és még a héten kéne, ajándékba lenne.
2012. máj. 14. 15:15
 3/14 tetris ***** válasza:
0%

Hát ez meg mire jó? Ha ideges vagy, akkor gereblyézgetsz egy pöpet? Vagy mire szolgál ez az izé? Ráadásul milyen drága! Még a követ is neked kell beszerezni! Lehet, hogy akármilyen kő már nem is jó oda! Ennél nem olcsóbb már az, ha veszel egy sima tálcát, és a homokozóból, vagy a legközelebbi építkezésről hozol egy marék homokot?

Micsoda hülyeség! Áááá....

2012. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed, de nem erre voltam kiváncsi. Talán olvass utána, és megtudod mire való... Nem tudom, de örömödet leled abban, hogy másokat leszólsz, és megmondod a frankót? :) mert akkor gratulálok, beilleszkedsz a társadalomba, az emberek 90%-a ilyen mint te.
2012. máj. 14. 15:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne.Szerintem inkább rendelj netről , ebayról.


Ne is foglalkozz az előző válaszolóval , tipikus magyar mentalitású , köztudott hogy a magyarok 80 százaléka nem ismeri még a tolerancia szó fogalmát sem.

2012. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Az a baj, hogy a barátom régóta szeretne ilyet, és hétfőn van a szülinapja. A héten szeretném megvenni neki, ebay-ről legalább 2 hét mire megjön. BP-n elmennék érte, és jobb is lenne, ha látnám, hogy milyen, mekkora, stb. Ezért kérdeztem,h nem tud-e valaki boltot, ahol lehet kapni.
2012. máj. 14. 15:37
 7/14 tetris ***** válasza:
Bocsánat!
2012. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Az a bolt, amit az 1. válaszoló javasolt, ma is és holnap is nyitva van: kedd 10 - 19, szerda 10 - 18. Szerintem akkor meg tudod nézni személyesen is. A pontos cím is ott van az elérhetőség menüpontnál.
2012. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan rendeld meg neten. aNekem másnapra kellett és megbeszéltem velük, hogy sürgős, feladták még aznap, másnapra itt volt. Hétfőre tuti meglesz ;)
2012. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
komolyan? Meg tudnád mondani melyik oldalról rendelted?
2012. máj. 16. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!