Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az új műanyag (vagy miből van? ) kádakról? Strapabíró? Jól takarítható?

Figyelt kérdés

Nekünk albiban van műanyag mosdókagylónk, de nem szeretem.

Most költözünk és új kád van kilátásban, de műanyag. Nem bízom benne. Félek nem olyan stabil mint a régiek. Vagy karcolódik.



2012. máj. 15. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Kalap xar, nekünk ravak volt.


Besárgult, minden szir szar megtapadt és "kitúrósodott" rajta.


állandóan fstam én is, hogy kilyukad az oldala.


amúgy üvegszálas müanyagból van olyanok mint azok a régi színes műanyagpalák az erkélyeken, vagy mint az autó spoilerek, plusz akril lakkal van bevonva gazdagon.

2012. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam 10 éve van akril kád. Nem sárgult meg, nem karcos, nem lyukas...
2012. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Örülök, hogy valakinek pozitív tapasztalata is van!

Mivel takarítod és milyen időközönként?

2012. máj. 15. 21:45
 4/4 dirtboy ***** válasza:

akril kádból is van több féle,van olcsó kínai meg van jobb minőségű akril viszont az ára sem annyi.

azok tényleg szépek,erősek,jó minőségűek.

mosdó kagylóból én az ontott márvány anyagút ajánlom,azok nagyon jók.

sima mosdókagylóból is van sok féle,nekünk devonos szokott jönni azok közt elég sok hibás van meg nem is olyan minőségi kialakítás,elég sokat selejtezni kell,a másik a sanotechnik ami még szokott lenni az viszont hibátlan és szebb is mint a devonos mosdó,de mondom az ontott márvány a nyerő szerintem.

2012. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!