Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Homok színű falakhoz milyen...

Homok színű falakhoz milyen bútor illik? Illetve milyen ágy?

Figyelt kérdés

Ilyen színű a szobám (2 kép) [link]


Milyen színű bútor illik ilyen szoba színhez? És ilyen színű ágy?


2012. máj. 16. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom milyen nem: Világos fa bútor, vagy faszínű bútor nem illik, mert az beleolvadna és egyhangú lenne.
2012. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) Még valaki?
2012. máj. 16. 13:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Én fekete bútorra és bordó ülőgarnitúrára+ágyra gondolnék.
2012. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A fát én se tartom jó ötletnek. Esetleg lehet még valami ugyanolyan színű,mint a fal,de annak világosabb és sötétebb árnyalatának variációja,de szerintem bútorban nehezebb.
2012. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sötétbarna bútor, bézs szőnyeg+függöny nálam nyerő lenne, kiegészítők, ablakok stb. fehér
2012. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Tetszene a sörét barna bútor csak az a baj, hogy azok a bútorok olyan régiesek. Vagy nem? Én még nem láttam olyan modern sötét barna bútort csak azokat a nagy diófa bútorokat tudom elképzelni. Tudnátok linkelni modern barna bútort? És az ágy milyen legyen szerintetek?
2012. máj. 16. 17:25
 7/10 anonim ***** válasza:

5. vagyok, én írtam a sötétbarnát.

Imádom a minimalista stílust, igazság szerint bármilyen bútort elkészíttethetsz asztalossal a saját színvilágodnak megfelelően.

Kanapét tekintve pld: [link]

SZVSZ minimál még picit férfias is, főleg ha a kiegészítőkkel méginkább azzá teszed.

2012. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
SZerintem mindenképp tegyél bele fehéret, aztán megy még hozzá a wenge is.
2012. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :) Utolsó te egy angyal vagy. :)) Köszi.
2012. máj. 18. 11:00
 10/10 anonim válasza:
A csereszenye színű butor mindenféleképp telitalálat! az mondern hangulatos és fiatalos is az ágy ha francia ágyra gondolsz akkor vagy bőr támlás vagy ilyen kovácsolt vas hatású! vagy butorból ez a teljesen minimál design fehér fekete lakk!
2012. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!