Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Feher-wenge konyhabutorhoz...

Eclipse3 kérdése:

Feher-wenge konyhabutorhoz mien szinu csempe illik? Es a nappali falai mien szinuek legyenek ha narancssarga a butor?

Figyelt kérdés
A konyhabutor also es felso resze koze szeretnek csempet rakni, de nem tudom mien szinu lenne jo... A konyha es az ebedlo egy helyseg, tehat ne legyen tul eros szin..
2011. jan. 8. 16:44
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


A konyhabutor... Fekete-fehernek tunik a kepen, de eloben latszik h sotet barna... Wenge, w mi a fene :D

2011. jan. 8. 16:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan világos borsózöld barnával meghintve. Nem eros szin, akár"mien" bútorhoz fog passzolni.
2011. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a walaszt:) Igen, azt kifelejtettem, hogy barmien ajanlat johet, csak zold ne :) Naon nem szeretem.
2011. jan. 8. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is pont a borsózöld jutott eszembe.Ahogy elképzeltem pont az a legjobb!
2011. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nem szeretnek zoldet... :S
2011. jan. 9. 21:29
 6/7 anonim válasza:
Mi lenne, ha nem csempében gondolkodnál? Manapság nagyon sok más anyag van, amit a konyhapult mögé rakhatunk. Pl. üveg, műanyag, fa, laminált bútorlap, bambusz, rozsdamentes acél, stb. Nagyon szépek, és megkímélnek a fugába ragadt szennyeződésektől:)
2011. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jo otlet :) A fan mar en is gondolkodtam, es lehet h az lesz belole:)
2011. jan. 10. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!