Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Csempére, csempe helyett mit?...

Csempére, csempe helyett mit? Vinyl tapéta van valakinek konyhában?

Figyelt kérdés

sziasztok

a vinyl tapétáról olvastam hogy kifejezetten ajánlják konyhába fürdőbe csempe helyett és lehet csempére is ragasztani..én konyhában akarok valami modern designt a csempe helyett, olvastam már üveget, tükröt, harzo technikát, minden félét, de nem szívesen verem le a csempét, sok időt és macerát spórolnánk vele...van tapasztalata valakinek a vinyl tapétáról? egyéb ötlet csempe helyett bontás nélkül? köszi



2012. máj. 19. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom a nevét, tapétaboltban vásároltam 1/2 m széles fehér színű, öntapadós fényes felületű

anyagot. (A hátsó, ragasztós felületet levonható védőpapír takarja.)

Csempe méretre (15x15 cm)kivágva (és a sarkokat kis ívben lekerekítve) felülragasztottam a ronda fürdőszobai színes betétcsempéket.

A derékszögű sarkok kismértékű lekerekítésével jól takarítható, nem penderül fel, jól fed,és nem is drága. Emlékezetem szerint 500.-/méter áron vettem, egy méterből 18 db. (3x6) kijön, így kb. 25.- Ft. egy darab egységára.

2012. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!