Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Konyhabútor alsó és felső...

Konyhabútor alsó és felső része közé - csempe helyett mit tehetnénk fel?

Figyelt kérdés

Az álmom üvegfal lenne, de erre a legjobb ár 25000Ft/nm volt amit kaptam. Nagyon szeretnék ilyet, de 3nm jelenleg túl sok lenne (teljes lakásfelújítás+bútorozás most zajlik)

Milyen extra dolog lehetne helyette, ami mégsem csempe?

A lakás stílusa minimál lesz, a konyhabútor is az, matt világosbarna és bézs fronokkal, sötétbarna munkalappal és járólappal. Ide szerettem volna egy szép fényes üvegfalat... Helyette valami egyedi ötlet?



2012. márc. 16. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mostanában egyre több helyen látom,hogy fal matricával dobják fel a helységeket.Mutatos,szép és nem is drága mulatság.Ilyenen még nem gondolkoztál?
2012. márc. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Mivel sokat főzök, jó lenne, ha egyszerűen, könnyen tisztíthatnám... Matricáról ezt nem tudom elképzelni :( Csempékbe még az üvegmozaik tetszik nagyon, de ott meg a fugák :SSS Vááá... Szóval a praktikumot is figyelembe kellene vennem :(

De megköszönném, ha tudnál mutatni valami linket, ahol ilyet megnézhetnék.

2012. márc. 16. 23:14
 3/14 anonim ***** válasza:
az a baj,hogy linkelni nem tudok,mert telefonról vagyok.Én sokat a vaterán láttam,de szerintem a googleban is találsz.Linoleumról mi a véleményed?Lemosható és ebből is rengeteg szín van.
2012. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én lehet valami követ, vagy téglát (esetleg olyan kinézetűt) választanék. Vannak ilyen világos barna, rusztikus kövek is. Szerintem azok nagyon jól néznek ki. És mégsem csempe.

Esetleg a falra üveg lapot is fel lehetne fúrni ekkora méretben, akár tejüveg színben is. Az már majdnem ugyanaz a hatás lenne mint az eredeti. És lehet olcsóbb.

2012. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy vayg vele de én a parafára gondoltam
2012. márc. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Követ, téglát nem ajánlom. Takaríthatatlan!

Hacsak nem valami dísz-konyhát szeretnél, ahol főzés, étkezés, mosogatás nem történik.

2012. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a bajom a kővel, téglával, festéssel stb.... A takarítás :S

Akkor marad az üvegfal... De ebből edzett kell (gáz mögé is ez menne), és színezett stb. Ebben valakinek nincs, aki jobb árat kapott szerelve, mint 25e/nm?

2012. márc. 17. 09:22
 8/14 waland ***** válasza:
A lapszabászatokon lehet rendelni un. dekorpanelokat is, ez egy kb. 10mm vastag forgácslap panel olyan dekorbevonattal, mint amilyen pl. a munkalapon is van. Sokféle színben le lehet gyártatni. Esetleg a dekorlemezt is meg lehet venni, amivel a lapot burkolják, azt pedig egész jól fel lehet ragasztani bármire pl. kontaktragasztóval.
2012. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szoktak fémlemezeket is felrakni, kicsit talán prosectura hangulatú, de a minimálhoz megy.
2012. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

A falmatrica az csak dísz, egy pillangó, vagy virág... Van olyan, hogy csempe-, vagy üvegtapéta, azok szépek, de eleve csempére kell ragasztani az meg...pénzkidobás új csempére (esetleg vmi olcsó csempe. és arra). (anyáéknál van, nekem nagyon tetszik, könnyen tisztítható.)

Igazából szerintem, vagy maradsz az üvegfalnál, vagy keresel valami különlegesebb csempét. Ez ami tisztítható, és tartós is.

2012. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!