Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tetőtérben a jelenlegi fűrészp...

Tetőtérben a jelenlegi fűrészporos tapétát lambériára cserélnénk gipszkarton falon. Mindenképpen kell alá talpfa?

Figyelt kérdés
Ha nyaranta mindíg ezer fok van, akkor indokolt lenne még plusz szigetelést közé rakni?

2012. máj. 22. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

hogyan rögzítenéd párnafa nélkül?


Szigetelés a tetőtérben:


Legalább 30cm vastag kellene, h legyen az egész vastagsága, különben nem sokat ér...

2012. máj. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Párnafa! :) Tudtam én, hogy rosszat írtam, csak nem jutott eszembe a neve... Amúgy azért kérdezek, mert nem értek hozzá. Mindenesetre köszi a választ!
2012. máj. 22. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Párnafa kell, vagy akár fel is ragaszthatod a lambériát, de arra is gondolj, hogy mennyivel nő a lambéria miatt a gipkartonra eső terhelés! Fogják bírni a csavarok?


Én leszedném a gipszet, tennék még alá szigetelést (ha befér), esetleg hőtükrös fóliát, rendes párnafát, és úgy lambériáznék!

2012. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!